I Sylwestrowy Rajd Rowerowy

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Ostatniego dnia roku, członkowie i sympatycy Stowarzyszenia pod Żaglami, pomimo niewielkiego przymrozku, wyruszyli w I Sylwestrowy Rajd Rowerowy, wiodący trasą Trzemeszno – Miaty – Krzyżówka- Lubochnia – Kujawki – Wymysłowo – Rudki – Trzemeszno.

Przed wyruszeniem w trasę odbyła się odprawa, na której omówiono zasady bezpieczeństwa. Pomimo niewielkiej usterki roweru – jaki przydarzył się jednemu z uczestników rajdu – uczestnicy ruszyli kilka minut po godzinie 09:00.

Po dotarciu nad jezioro Wierzbiczańskie w Kujawkach rozpalono ognisko, aby ogrzać zmarznięte dłonie i posilić się pieczoną kiełbaską i chlebem. Po posiłku, uczestnicy rajdu wznieśli toast i życzyli sobie, żeby nowy rok 2017 rok był równie obfity w rajdy rowerowe. Następnie wszyscy ruszyli w drogę powrotną.

Mamy nadzieje, że zainicjowany rajd przez członków naszego stowarzyszenia na stałe wpisze się w harmonogram naszych działań na rzecz mieszkańców gminy Trzemeszno” – mówi Robert Nawrocki ze stowarzyszenia, życząc jednocześnie wszystkiego dobrego w nowym roku.

4 Komentarze do I Sylwestrowy Rajd Rowerowy

ogloszenia
 1. Mieszkaniec napisał(a):

  Informacja o rajdzie mogłaby być lepiej udostępniona publicznie bo nic o takim wydarzeniu nie słyszałem a chętnie bym ruszył w trasę z taką ekipą. Trzeba być członkiem stowarzyszenia czy jak z tym sprawa wygląda?

 2. ogiń napisał(a):

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną http://www.stowarzyszeniepodzaglami.pl
  https://www.facebook.com/stpodzaglami
  Tam na bieżąco są podawane informacje
  Zapraszamy

 3. asa19 napisał(a):

  Ale było świetnie 🙂 :-). Widoki przepiękne, trasa wyśmienita, atmosfera przednia….Dziękuję wszystkim uczestnikom 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado