Strona główna Różne Husaria na spotkaniu z przedszkolakami

Husaria na spotkaniu z przedszkolakami

1505
15

Zawodnicy drużyny futbolu amerykańskiego „Husaria Szczecin”, którzy od poniedziałku przebywają w naszym mieście na obozie sportowym, spotkali się dzisiaj z przedszkolakami z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Trzemesznie. Gracze „Topligi” opowiedzieli o swoim sporcie, przeprowadzili profesjonalną rozgrzewkę oraz pozwolili wszystkim maluchom przymierzyć strój sportowy.

Zawodnicy wręczyli przedszkolakom słodkie upominkami. Dyrektor przedszkola Lucyna Korzycka podziękowała reprezentantom za to, że znaleźli czas na spotkanie z dziećmi. Jako wyraz wdzięczności przekazała im tort w kształcie piłki do futbolu amerykańskiego.

Na koniec Husaria rozegrała na płycie hali Ośrodka Sportu i Rekreacji mecz treningowy. Jak powiedział kapitan drużyny Piotr Roszak, jego zawodnicy każdego dnia odbywają w naszym mieście cztery takie treningi.

15 KOMENTARZE

  1. Dziecko moje jest zachwycone tym spotkaniem. To niecodzienna i wyjątkowa atrakcja dla dzieciaków. Dobrze, że dyrekcja wykorzystała w ten sposób pobyt zawodników w Trzemesznie. Zawodnikom dziękuje mocno szczęśliwa mama uradowanego przedszkolaka.

  2. W osiedlowym przedszkolu byli po raz pierwszy i to jest atrakcja niedostępna dla innych. Fajny pomysł ,dużo radości.

  3. Wyrazy Szacunku i podziw dla Piotra Roszaka (Rossi) za to co zrobił to dzieki niemu takie atrakcje w Trzemesznie koleś z Kościuszki 46A nie zapomniał z jakiego podwurka pochodzi… no ale kto go zna to wie jaki jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj