Strona główna Różne Hegemonia Niemiec i rola Polski w UE

Hegemonia Niemiec i rola Polski w UE

760
0

Stowarzyszenie Trzemeszeńscy Patrioci serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie, którego tematem przewodnim będzie Hegemonia Niemiec i rola Polski w UE. Temat będzie oczywiście ściśle zazębiał się z informacjami, które podaliśmy wcześniej, a dotyczyły one transformacji ustrojowej naszego kraju roku 1989.

Linki i materiały z pierwszego spotkania są nadal aktualne i znajdują się na naszym na fanpage’u. Formuła naszego spotkania będzie bardzo podobna do poprzedniej, jednak postaramy się sprawić, aby czasu na dyskusję było trochę więcej. Głównymi tezami spotkania będzie ukazanie kulisów działania UE jako struktury niedemokratycznej, zaborczej oraz zdominowanej dyktatem interesów hegemona niemieckiego.

Polska i jej rola w UE wprost wynika z kontynuacji modelu gospodarczego narzuconego Polsce i Polakom w roku 1989. By zapoznać państwa z częścią materiałów i dowodami takiego stanu rzeczy postanowiliśmy przedstawić kilka filmów. Uważamy, że jest to najbardziej przystępna forma materiału.

Kto rządzi w Unii europejskiej:

https://www.youtube.com/watch?v=S691yKqGy_g

Mit dotacji unijnych:

https://www.youtube.com/watch?v=MoqsKno5PiY

Konsekwencje gospodarcze oraz energetyczne obecności Polski w UE:

https://www.youtube.com/watch?v=e4CjU2-u3z8&feature=youtu.be&t=1m30s

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym spotkaniu, które odbędzie się w Domu Kultury w Trzemesznie 18 maja o godzinie 18:00.
trzempatr_cmyk1
(art. prom.)