Strona główna Różne Gwiazdor już jest w Trzemesznie

Gwiazdor już jest w Trzemesznie

4386
13

Mieliśmy dziś wielkie szczęście jako pierwsi zobaczyć Gwiazdora. Spotkaliśmy go w parku „Baba”, gdy zmierzał w kierunku miasta.

Jak widać, musiał jednak odpocząć, ponieważ worek z prezentami miał bardzo ciężki.

Pytał nas czy w Trzemesznie i okolicy mieszkają grzeczne dzieci. Odpowiedzieliśmy, że tylko i wyłącznie grzeczne. O dorosłych nie pytał.

13 KOMENTARZE

    • nawet naczynia z sali konferencyjnych poginely i sekretariat pisze maile o zwroty naczyn, papier do ksero nawet powynosili przypomina mi to nasza „bratnią” Armie radziecka jak opuszczała nasz kraj

    • pani 2-tygodniowa minister Chorosinska w ciagu 2 tyg wydala pol miliarda zlotych PLN !!! tylko po co i na co ? zeby przyszla koalicja bez pieniedzy zostala ???

  1. Artykuł 87 Konstytucji określa co jest źródłem prawa w Polsce. Gdzie wykształceni inteligenci od Tuska, Hołowni i Czarzastego widzicie tam uchwałę?

    • nie wiem ale pewnie nikt nie odwazy ie dzialac bezprawnie bo jak widzisz na przykladzie Kamlota i Wąsa zostawiali walizki z pieniedzmi ludziom ktorych upili i cyk pan lapoweczke przytulil – panstwo Polskie nie moze dzialac bezprawnie bo to wowczas jest gangsterka ale jak widac Endi pewnei ulaskawi przestepcow tylko ze ci przestepcy maja za chwile kolejne spraw bo to nie jedna sprawa za chwile o pegasusa i inne a odszkodowoaania za bezprawie kto zaplaci ? no wlasnie Ci ktorzy nie czytali twoich ustaw z PIS tyle ze oni powiedza „nie mamy panskiego plaszcza i co mi pan zrobi ” jak w misiu i zaplaci panstwo Polskie

      skoncz z tymi pytaniami bez merytoryki albo zawawaj je Kleczkowi z TVP co to ma 7 mieszkan za rzadow pis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj