Strona główna Sport i rekreacja Grand Prix i piknik w Lubiniu

Grand Prix i piknik w Lubiniu

2465
7

Grand Prix Piłki Siatkowej Plażowej oraz piknik rodzinny odbyły się w ubiegłą sobotę w Lubiniu. Na GP złożyło się pięć turniejów – w Miatach, Ławkach, Ostrowitem i finałowy w Lubiniu. Wzięło w nim udział 22 drużyn, do sobotniego finału zakwalifikowało się 10.

Najlepsi okazali się zawodnicy z Ławek, którzy powtórzyli ubiegłoroczny sukces. Grali w składzie Dawid Witek, Sebastian Krasnodębski, Michał Knast. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Rudek (Mikołaj Czarnecki, Jakub Tubacki), a trzecie Gołąbki (Damian Grzechowiak, Paweł Krysiński).

Uczestnicy wybierali spośród siebie najlepszego zawodnika Grand Prix. Został nim zawodnik Rudek – Mikołaj Czarnecki.

Turniejowi towarzyszył piknik rodzinny zorganizowany przez sołectwo Lubiń. Były zabawy i konkursy z nagrodami, prezentacja łodzi ratowniczej OSP Trzemeszno oraz przejażdżki rowerami wodnymi. Nie obyło się bez poczęstunku przygotowanego przez mieszkańców sołectwa. Stoisko edukacyjne przygotowało Nadleśnictwo Gołąbki.

Organizatorami było sołectwo Lubiń, OSiR oraz stowarzyszenie „Teraz”.

 

7 KOMENTARZE

 1. https://strzelnoonline.com/2021/08/09/przetarg-na-przebudowe-i-remont-pomieszczen-domu-kultury-w-strzelnie/
  W Mogilnie dotacja na Magazyn Zbożowy. W Strzelnie dotacja na Dom Kultury.
  A w Trzemesznie?
  Burmistrz mówi publicznie, że trudniej uzyskać dotację na kulturę niż na… urząd?! Fakty wskazują na coś całkowicie innego.
  Działkę już dla OSiR już kupiliście?
  Już widzę jak na tej działce będzie parking dla autobusów prywatnego przedsiębiorcy. Dyrektorek już tak zakręci, że on uzyska swój cel a problem z parkowaniem autobusów przy blokach pozostanie.
  Tak swoją drogą od kiedy to gmina musi zapewnić parking dla prywatnego przedsiębiorcy?
  Kiedy kolejny festyn?

 2. To żadna nowość, że w Trzemesznie na kulture położono juz dawno krzyzyk. Cóż to za elektorat? Na turniejach, meczach, festynach to co innego. Ale jakis koncert, wernisaż? Eeee, to głosów wyborczych nie przysparza.

 3. Turnieje odbyły się dzięki pozyskaniu pieniędzy z projektu jaki ogłasza gmina na sport. Gmina ogłasza tez projekty na kulturę nie rozumiem dlaczego trzemeszeńska kultura nie potrafi pozyskać takich funduszy ? Będzie i kultura i sport !

  • Na zdjęciu jakoś nie widać, aby to mieszkańcy byli sponsorami tej imprezy. Widzisz gdzieś tabliczkę o tym informującą? Chyba się zgodzimy z jednym. Pieniądze te pochodzą z podatków i opłat, które wnoszą wszyscy mieszkańcy. Bawcie się dalej za swoje w przekonaniu, że te pieniądze są z jakiegoś tajnego źródła. Czas Olimpiady zakończył się. Rozpoczął się za to czas igrzysk.

   • Wyluzuj trochę, trzeba umieć pracować i się bawić. Zaradność jest bardzo ważna ale i dobre samopoczucie, co za tym idzie sport, kultura i życie towarzyskie, żeby nie stać się zgorzkniałym człowiekiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj