Strona główna Sport i rekreacja Grand Prix biegów OSiR Trzemeszno

Grand Prix biegów OSiR Trzemeszno

1123
0

W tym roku do organizowanych od lat w naszej gminie dwóch dużych imprez biegowych dołączyła trzecia – Letni Bieg Trzech Jezior z Kamieńca do Trzemeszna. Pozostałe to oczywiście Zimowy Bieg Trzech Jezior oraz Bieg Kilińskiego. Organizatorami wszystkich trzech biegów jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie.

Obecnie trwają już zapisy na Zimowy Bieg Trzech Jezior, który odbędzie się 11 lutego 2017 r. Żeby zachęcić biegaczy do udziału w tych wydarzeniach, postanowiono zorganizować dodatkową rywalizację pod nazwą Grand Prix Biegów OSiR Trzemeszno.

W celu klasyfikacji w GP należy wziąć udział we wszystkich trzech imprezach – do wyników będą brane sumy czasów trzech biegów. Wręczenie nagród przewiduje się po zakończeniu Letniego Biegu Trzech Jezior, który planowany jest na 3 września 2017 r.

Puchary i statuetki otrzyma 10 najlepszych biegaczek i biegaczy, a na każdego uczestnika Grand Prix czekać będzie pamiątkowe etui do kompletu medali z trzech biegów. Regulamin GP dostępny jest już na stronie Zimowego Biegu Trzech Jezior. Umieszczono tam również zakładkę do zapisów.

Na liście uczestników znajduje się już ponad 100 osób. „Bieg Kilińskiego” odbędzie się tradycyjnie 3 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj