Grali i śpiewali seniorzy

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Już po raz dziewiąty Dom Kultury w Trzemesznie był organizatorem Międzypowiatowego Konkursu Seniora. W dwóch kategoriach – wokalnej i wokalno instrumentalnej – w sali “Magnolii” w Bystrzycy wystąpiło łącznie 10 zespołów.

Oprócz dwóch trzemeszeńskich zespołów wystąpiły grupy z Janikowa, Barcina, Powidza, Wrześni, Kostrzyna, Chabska, Szubina i Rogowa.

Poziom artystyczny wykonawców oceniało jury w składzie Magda Domieracka, Leszek Figaj, Mirosław Świerkot. W kategorii zespołów wokalnych pierwsze miejsce zdobył “Jesienny Kwiat” z Szubina, drugie “Złoty Wiek” z Janikowa, a trzecie trzemeszeński “Złoty Liść”.

W kategorii instrumentalno – wokalnej najwyżej oceniono chór “Wrzosy” z Wrześni, drugie miejsce zajął zespół “Złota Jesień” z Kostrzyna, a trzecie “Powidzanki” z Powidza.

Grand Prix konkursu, a zarazem nagrodę Dyrektora Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie Marcina Makohońskiego, otrzymała “Złota Jesień” z Kostrzyna.

Nagrody za udział w konkursie otrzymała trzemeszeńska “Ferajna”, “Emka” z Rogowa, “Wrzos” z Barcina i “Kalina” z Chabska.

3 Komentarze do Grali i śpiewali seniorzy

ogloszenia
  1. Anonim napisał(a):

    A w sercach ciągle maj.

  2. Sympatyk napisał(a):

    Tylko klaskać i podziwiać.

  3. xyz napisał(a):

    Super!Podziwiam seniorów! Wielkie BRAWA:)Pozdrawiam serdecznie:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado