Strona główna Różne Gmina Trzemeszno przystępuje do programu o preferencyjnym zakupie paliwa stałego przez gospodarstwa...

Gmina Trzemeszno przystępuje do programu o preferencyjnym zakupie paliwa stałego przez gospodarstwa domowe.

4050
0

KTO MOŻE KUPIĆ WĘGIEL?

Osoby, które otrzymały dodatek węglowy w wysokości 3 000zł na podstawie ustawy o „Dodatku węglowym” lub osoby, które nie wystąpiły o wypłatę dodatku węglowego, ale są uprawnione do jego otrzymania.

W JAKIEJ CENIE MOŻESZ KUPIĆ WĘGIEL?

Cena zakupu 1 tony paliwa stałego (typu groszek, orzech i miał) wynosić będzie 2 000,00 zł brutto. Cena nie obejmuje kosztów transportu do odbiorcy na terenie Gminy Trzemeszno. Skład opału znajdować się będzie w m. Zieleń 92B. Gmina podejmie współpracę z firmą „Sprzedaż środków do produkcji rolnej Zenon Klukas” w zakresie dystrybucji węgla. Ponadto informujemy, że gmina na obecną chwilę nie prowadzi sprzedaży węgla. 

Jesteśmy w pełni przygotowani do przyjęcia i dystrybucji surowca. Gmina oczekuje na podpisanie umowy z podmiotem wprowadzającym do obrotu sprzedaż gminom paliwa stałego i dostawę węgla.

Ankieta nie jest zamówieniem. Na podstawie wyników ankiety gmina będzie mogła oszacować potrzebną ilość paliwa stałego. Decyzja i szczegółowe zasady składania wniosków o preferencyjnym zakupie paliwa stałego zostaną podane do publicznej wiadomości w terminie późniejszym. 

Link do ankiety: https://forms.gle/AnfV9buRECnJgfMm7