Strona główna Kultura Gmina dofinansuje wypoczynek zimowy

Gmina dofinansuje wypoczynek zimowy

738
2

Ferie zimowe za pasem. Urząd Miejski w Trzemesznie ogłosił wyniki konkursu na dofinansowanie wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży. Przystąpiły do niego trzy stowarzyszenia i każde z nich otrzymało dofinansowanie. Związek Harcerstwa Polskiego planuje dwa zadania kierowane do zuchów i harcerzy.

Pierwsze z nich w formie stacjonarnej to zajęcia rekreacyjno sportowe połączone z wyjazdami do Poznania, Mogilna, Wrześni i Puszczykowa. Drugie to biwak dla zuchów i harcerzy z Kruchowa , który odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Niewolnie.

Stowarzyszenie „Teraz” adresuje swoją propozycje wypoczynku do dzieci z terenów wiejskich, w szczególności z rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Działania te stowarzyszenie będzie prowadzić we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Ośrodkiem Opieki Społecznej.

Planuje się wyjazd do kina „Wawrzyn” w Mogilnie, Centrum Zabaw dla Dzieci „Jupiland” w Gnieźnie oraz ognisko z grochówką w OW „Jutrzenka” w Gołąbkach. Poza tym dzieci będą uczestniczyły w zabawach animacyjno – ruchowych w hali OSiR.

Uczniowski Klub Sportowy Lider z Trzemżala planuje wyjazd do Berlina i zabawę w kompleksie basenów Tropikalna Wyspa. Ten wyjazd odbędzie się przy znaczącym udziale finansowym samych uczestników. Będą też zajęcia rekreacyjno sportowe na terenie szkoły w Trzemżalu oraz dwa wyjazdy do kina.

2 KOMENTARZE

    • ZAPRASZAMY DO SZKOŁY W TRZEMŻALU. PONIEDZIAŁEK – WYJAZD DO KINA NA „GWIEZDNE WOJNY”, ŚRODA – KINO „FISTASZKI”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj