Strona główna Różne Głosujmy na nasze przedszkola!

Głosujmy na nasze przedszkola!

4562
25

Dwie trzemeszeńskie placówki zgłosiły się do Wielkiego Konkursu Ekologicznego dla przedszkoli. Dzieci wraz z opiekunami stworzyły prace plastyczne na temat „Drugie życie śmieci”, na które do 3 grudnia można głosować na stronie http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2013/. Zachęcamy do włączenia się do akcji!

Przedszkole Nr 1 im. Chatka Puchatka stworzyło Śmieciorybkę złożoną z kapsli, tektury, gazety, zużytych długopisów, tubek, płyt CD i aluminium. Ich idea głosi „Płaskorzeźba może pełnić funkcję dekoracyjną w domu jest połączeniem życia organicznego i nieorganicznego”. Śmieciorybka ma obecnie 17 punktów.

9_6573_10151

Lepiej w rankingu radzi sobie Śmieciowy uszatek odlotowy z Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka, który zebrał już 461 głosów i zajmuje jak na razie drugie miejsce. Miś jest zbudowany z makulatury, nakrętek, puszek, butelek plastikowych, kartonów i plastiku, i jego celem jest „Pokazanie, że nie tylko drogie zabawki są atrakcyjne. Wiele można zrobić samodzielnie i ekologicznie. ”

9_4162_8596

Nagrody w konkursie są bardzo atrakcyjne. Za pierwsze miejsca przedszkola otrzymają wyposażenie sali i placu zabaw o wartości 2.000,00 do 4.500,00 zł. Są przewidziane także nagrody dla osób oddających głosy – zatem zachęcamy do udziału w akcji i trzymamy kciuki za dobry wynik w konkursie!

25 KOMENTARZE

 1. Głosujmy na nasze przedszkolaki! Każdego dnia do 3 grudnia można oddać głos. Ja już dziś to zrobiłem- oddałem po jednym głosie na każde z naszych przedszkoli. Jutro, pojutrze powtórzę.

 2. Widać, że dzieci z Przedszkola nr 1 Chatka Puchatka Śmieciorybkę, wykonały SAME. Praca wykonana na możliwości dziecka w wieku przedszkolnym, bo chyba o to w tym konkursie chodzi. Powodzenia!!!!!

 3. Żadnej pracy dzieci nie zrobiły same.W szkole też nagradza się rodziców i pociotków,a te niezdarne,ale samodzielne prace są nie zauważane a nawet źle komentowane przez nauczycieli.Praca ma być na poziomie i koniec!

 4. Do XXX, nie bądź śmieszny i małostkowy,
  twój komentarz świadczy o Twojej zazdrości i niekompetencji, ponieważ ja uważam że dobrze świadczy o przedszkolu, że angażuje dzieci do wykonywania prac plastycznych samodzielnie, wpajając jednocześnie wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska, a w tym przedszkolu akurat odbywają się duże akcje ekologiczne o zasięgu Gminnym i Powiatowym. Polecam zajrzeć na stronę http://www.chatka-puchatka.edu.pl/?akcje-i-programy,24 Powodzenia przedszkolaki!!!!!!!

 5. Do Pociotki i Ciotki,
  nie macie racji liczy się to, że w tych przedszkolach coś się robi i widać sukcesy plastyczne dzieci na etapie przedszkola, za to na etapie szkoły podstawowej i gimnazjum itp, Niestety komuś Tam się NIE CHCE, ALE KOMU -bo dzieci i młodzież są chętne, tylko trzeba je zachęcić i MUSI SIĘ chcieć Nauczycielom. Moje Pociotki i Ciotki-SAMO NIC SIĘ NIE ZROBI.

 6. To oczywiste,że trzeba zagłosować na dwa przedszkola!A nauczyciele-przynajmniej niektórzy-przyznajcie,że stawiacie piątki zręcznym ciociom i zaradnym wujkom…

 7. Do Kasia
  Tak zgadza się bo moje córka też brało w tym ekologicznym konkursie udział i rzeczywiście wygrali wykonali Pracę plastyczną pt: „Mam moc – zmienię Świat” , to był ten konkurs, który jest w zakładce Sukcesy na stronie Przedszkola nr 1. Trzeba wejść w zakładkę Sukcesy a później Konkursy plastyczne i następnie plik pod tytułem Mali twórcy z Przedszkola nr 1 i sukces w wielkim konkursie ekologicznym. Pozdrawiam wszystkie dzieci i życzę powodzenia całemu przedszkolu.

  LUB link |TUTAJ|.

 8. Brawa dla dzieci i ich Pan.
  A propos wszej umieszczonego adresu,niepokoi mnie, ze
  brakuje nazwisk innych Pan nauczycielek, tylko podkreślane jest jedno, córki dyrektor. Nawet konkursy zostały podzielone na 2 grupy:1-które odbywały się pod okiem Popielarz i 2- wszystkie inne…
  Jeśli zrobi coś córka pani dyrektor to jest to podkreślane przez dyrektor na spotkaniach z rodzicami,np.któraś jasełka, inni nic nie robią?, to nie prawda,zasługują na pochwale.

  Czy pani Joanna skończyła studia?

  Niepokoi mnie to, ze do pracy w przedszkolu zatrudnia się osobę, która nie posiada wyższego wykształcenia, jeżeli na naszym terenie jest wiele osób z odpowiednim wykształceniem bez pracy.

  Nie zamierzałam nikogo urazić ani obrazić ta wypowiedzią, ale jako rodzic, jestem oburzona

 9. Dajmy głos na jedno i drugie przedszkole. Nie poróżniajmy ich. W każdym dzieje się dużo dobrego. Z tą może różnicą, że o „nowym” mało czytamy w mediach, „stare” jest bardziej medialne. Ale na pewno wszędzie się starają co widać.

 10. Ja to z daleka rozpoznaję wpisy z” okolic „starego przedszkola.To żadna sztuka,jeśli się jest rodzicem i słyszy się wypowiedzi Pani… na różnych”okazjach”.Jeszcze muszę mieć cierpliwość przez rok.

 11. Jak dobrze zrozumiałam to chodzi o głosowanie na prace plastyczne wykonane przez dzieci, A więc GŁOSUJMY!!!!!!!
  ja to robię codziennie ze swego komputera mogę oddać jeden głos i tak robię. Jak są jakieś inne możliwości to napiszcie, jak to zrobić , bo podobno MOŻNA, NABIJAĆ Z NEOSTRADY- ALE TO NIE UCZCIWE. Głosy przydadzą się, dla jednego i drugiego przedszkola. Przedszkolaki Powadzenia.

 12. Tak masz rację o nabijaniu głosów np. z telefonu KOMÓRKOWEGO który ma połączenie z internetem. No Tak Niektórzy to, chwytają się różnych przekrętów. NO CÓŻ TAKIE JEST ŻYCIE.

 13. Super, że dzieci biorą udział w konkursach plastycznych, które dają możliwość rozwoju dziecka i wychwycenia talentu artystycznego dziecka.Oby takich konkursów było jak najwięcej. brawa dla Pań nauczycielek, którym się chce przeprowadzić takie konkursy.

 14. ja glosowalam z telefonu i tez tylko raz mozna oddac. po prostu jeden glos dziennie 🙂 takze nie wiem o co chodzi z tym nabijaniem?

 15. Proszę Państwa. Jedno i drugie przedszkole promuje ekologiczny styl życia. To jest ważne. Nauczyciel jest po to aby wspomagać i jeśli dziecko ma pomysł ale nie do końca radzi sobie z jego realizacją to dlaczego mu nie pomóc? Niestety dla niektórych zawsze będzie źle, jakby się nie zrobiło. Zamiast dyskutować niepotrzebnie pomóżmy wygrać nagrody. Chociaż w taki sposób zostanie doceniony trud pracy pań i wszystkich dzieci.

 16. Nie jest ważne które przedszkole wygrywa. W tej chwili w woj. wielkopolskim jedno nasze przedszkole prowadzi. I to się liczy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj