Strona główna Różne Głosujmy na trzemeszeńską „jedynkę”

Głosujmy na trzemeszeńską „jedynkę”

4574
2

W ostatnim czasie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie przystąpiła do trzech konkursów ogólnopolskich, w których walczy o atrakcyjne nagrody dla placówki.

„Martesklasa” to konkurs organizowany przez firmę sportową Martes. W konkursie do wygrania jest m.in. 15 tys. złotych na zakup sprzętu sportowego firmy adidas, a dodatkowo dla najlepszej szkoły wizyta wicemistrza świata w freestyle football’u Łukasza Chwieduka.

Szkolną drużynę Szkoły Podstawowej nr 1 prezentuje filmik nagrany przez rodziców, pokazujący sportowe emocje szkolnej drużyny. Spośród 20 drużyn z największą ilością głosów, komisja konkursowa wybiera laureatów nagród głównych.

Głosowanie w ramach pierwszego etapu już trwa i odbywa się na stronie www.martesklasa.pl. Głosy można oddawać do 12 listopada.

„Tysiąc powodów by czytać” w tym roku to już IV edycja konkursu organizowanego przez Empik, w którym do wygrania jest tysiąc książek do szkolnej biblioteki.

Warunkiem zgłoszenia do konkursu było stworzenie pracy plastycznej z wybranej książki. Trzemeszeńską „jedynkę” reprezentuje praca Jessici Bosak i Angeliki Schramy z klasy 8D, przedstawiająca Anię z Zielonego Wzgórza.

Zwycięskie 10 szkół wyłonionych zostanie poprzez głosowanie internautów na stronie www.tysiacpowodowbyczytac.pl. Głosować można tylko poprzez aplikację „Mój Empik”, którą należy pobrać za darmo ze sklepu z aplikacjami. Głosowanie rozpoczyna się 24 października i trwa do 28 listopada br.

„Dzieciaki do rakiet” to trzecia akcja, w której nasza szkoła walczy o nagrody, promując zdrowy styl życia wśród uczniów. W konkursie aż 60 szkół otrzyma zestaw profesjonalnego sprzętu do tenisa przystosowanego do nauki dzieci o wartości 1.500,00 zł.

Na film stworzony na potrzeby konkursu będzie można głosować codziennie na stronie www.dzieciakidorakiet.pl, od 29 października do 30 listopada.

Ponadto nauczyciele z wygranych placówek będą mieli możliwość udziału w specjalnych szkoleniach zorganizowanych wraz z Polskim Związkiem Tenisowym. Na film stworzony na potrzeby konkursu będzie można głosować od 29 października do 30 listopada.

Każdy konkurs wymaga zaangażowania dzieci i rodziców, a także sympatyków Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj