Strona główna Polityka Frekwencja w Trzemesznie niższa od ogólnopolskiej

Frekwencja w Trzemesznie niższa od ogólnopolskiej

5309
16

Trwają wybory do Sejmu i Senatu. W naszej gminie frekwencja na godzinę 17:00 wyniosła 38,18% i jest znacznie niższa od ogólnokrajowej, która wyniosła 45,94%, a jednocześnie najniższa w powiecie gnieźnieńskim.

Najlepszą frekwencję w naszej gminie zanotowano w obwodzie nr 2 (OSiR), gdzie swój głos do urny wrzuciło 45,79% uprawnionych. Najniższy wynik zanotowano w obwodzie nr 9 (Środowiskowy Dom Samopomocy) – 32,04%.

Lokale wyborcze zostaną zamknięte o godzinie 21:00. Mamy więc jeszcze chwilę czasu na poprawę tej niechlubnej dla naszej gminy statystyki.

16 KOMENTARZE

  1. Wiem, ze to nie do końca zgodne z demokracja, ale pozabierać możliwość korzystania ze świadczeń dla każdego kto nie bierze udziału w wyborach… oczy by się otworzyły. Każdy narzeka, a jak przychodzi czas wykazania się, to połowa ma to głęboko w poważaniu. Wstyd!

  2. Nie ma sensu bo po co tam iść. Tam chodzą tylko nie dojebane bezmuzgi ci nic nie wiedzą o polityce. A z reszta jaka polityka cyrk i nic więcej. 😄

  3. Jeżeli o17 była frekwencja najniższa w powiecie 38 procent a o 21 było 52 procent to przez 4 godziny głosowało w tym 3 godziny pod osłoną zmroku 14 procent moherów cud nad…fosą trzemeszeńską ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj