Strona główna Różne Foldery informacyjne czyli „Ustawy Śmieciowej c.d”

Foldery informacyjne czyli „Ustawy Śmieciowej c.d”

492
6

Wdrażania ustawy śmieciowej ciąg dalszy. Do mieszkańców miasta i gminy Trzemeszno zostały już wysłane, specjalnie przygotowane, foldery informacyjne dotyczące prawidłowej segregacji odpadów – lada chwila dotrą do naszych domów. Mają odpowiadać na wszystkie dotychczasowe zapytania i niejasności.

Informują też o częstotliwości wywozu naszych śmieci – dokładny harmonogram dostępny ma być w drugiej połowie tygodnia, będziemy informować Państwa o tym na bieżąco!

Jako pierwsi zamieszczamy utworzone przez UMiG Trzemeszno foldery!

folder0

folder1

 

6 KOMENTARZE

 1. Dzięki za informację.Bardzo czytelna informacja.Oby każdy sobie dobrze zapamiętał co gdzie wrzucać.
  Tak w ogóle ciekawa strona- zaglądam

 2. Czy ten co ma odpady niesegregowane to farby, opony, sprzęt elektroniczny może wrzucać bezpośrednio do śmietnika?
  Więcej informacji na: http://www.trzemeszno.pl/segregacja, a strona leży i kwiczy i się od dłuższego czasu buduje. Swoją drogą obecna strona trzemeszno.pl to coś okropnego – szału idzie dostać od poruszania się tam.

 3. Dlaczego opakowania szklane mają być niepotłuczone? Jeżeli konstrukcja tych śmietników będzie taka jak obecnie to jest bardzo duże prawdopodobieństwo potłuczenia – zresztą przy opróżnianiu pojemnika też się potłuką.
  Tak samo – przy obecnej konstrukcji pojemników na papier – papier zawsze będzie wilgotny jak trafi się deszcz podczas składowania.
  Czy większość magazynów ma papier lakierowany, którego nie wolno wrzucać do pojemnika z papierem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here