Strona główna Na sygnale Fiatem w drzewo

Fiatem w drzewo

9976
38

Drogi powiatu gnieźnieńskiego ponownie były dziś śliskie i ośnieżone. Około godziny 11, na odcinku w Miatach, kierujący samochodem marki fiat doblo wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

Na miejsce wezwano strażaków z Trzemeszna i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policję.

Pojazdem podróżował tylko kierowca. Nie odniósł obrażeń, został przebadany na miejscu przez załogę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Poza naszą gminą, w tym samym czasie na drodze powiatowej w Węgorzewie (gm. Kiszkowo) doszło do podobnego wypadku. Na oblodzonej nawierzchni kierujący citroenem uderzył w drzewo.

Próbowaliśmy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za utrzymanie dróg powiatowych. Dowiedzieliśmy się, że dzisiejszy dyżur pełni oddział w Kłecku. Pani, która o godzinie 12:10 odebrała telefon poinformowała nas, iż „kierownik teraz wyjechał na drogi sprawdzić, czy są śliskie i czy należy uruchomić sprzęt”.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

38 KOMENTARZE

  1. Dziś miałam przyjemność pokonać trasę Trzemżal – Witkowo, nie dało się jechać szybciej niż 30km/h drogi białe istna szklanka nic nie posypane więc o wypadek nie trudno.

    • To zaprzęgnij Starostę Gruszczyńskiego i Pilaka z Platformy do odśnieżania. To oni rządzą powiatem. W duecie ładnie by wyglądali zresztą mógł byś do nich dołączyć. Ładnie byście wyglądali z szypą na trzemeszeńskiej przyczepie z piaskiem.

  2. Ja właśnie wróciłem z bieślina. Porostu się nie da jechać . A taki kierowniczek o 12ej się obudził, ze trzeba stan dróg sprawdzić ?? Mam nadzieje ze ktoś go rozliczy za ten dzień źalosnej pracy . Ciekawe co na to nasi włodarze. .? Czy będzie jakaś reakcja ze strony gminy?

  3. Nie wierzę! Środek zimy, ostrzeżenia od paru dni o gołoledzi a kierownik dopiero po zdarzeniach wybiera się na rozpoznanie czy faktycznie jest ślisko. Śmiech na sali!

  4. Drogi Gaj- -Bieslin- Zieleń (!!!!) Tej zimy piaskarki na oczy nie widziały!! Jadąc 30 na godzinę samochód i tak tańczy bo sam lód!!

  5. Tak jechałem o godz. 11.00 dzisiaj ul. Wyszyńskiego i tak wyjeżdżając z ul. Modrzewiowej ślisko ZERO nic nie posypane, ale przy ul. Wrzosowej do naszego włodarza posypane potem długo nic ślizgawica i dopiero posypane koło Szkoły Zawodowej, jechałem na Orchowo tam to już szklanka i kompletna ślizgawka.Pytam się, kto tym zarządza, kto odpowiada za te drogi. Wygląda na to, że sypią solą z piachem tam gdzie chcą i według uznania.W naszym mieście i całej Gminie, to zwykła samowolka, róbta co chceta grunt nasi włodarze mogli spokojnie odpoczywać, spać i brać kasę za SWOJĄ NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ i tak cały czas dajecie im na to przyzwolenie. Zamiast żądać, bo od tego są nikt ich na siłę na stołki nie posadził, a siedzą i się bardzo dobrze mają. Zastanówcie się ludzie, przecież Powiat za darmo nie odśnieża i nie naprawia naszych ulic, pieniądze idą z naszego budżetu, więc łaski nie robią. No to jak tak ma być, TO SIĘ ŚLIZGAJCIE, widocznie to wam odpowiada i nieprzeszkadza, to poklepujcie swoich pupilków Powodzenia i szerokiej DROGI!!!!!!!!

  6. To tego pseudo p, kierownika co jedzie o 12 godzinie i coś kontroluje do sądu o zwrot poniesionych kosztów -straż -policja – ambulans i kierowcy od tych samochodów , może się obudzą , nie jak niedzwiedzie qwa, że to zima można spać .

  7. Do Admina poprosimy o te nr telefonów na zime grafik kto kiedy ,może jak ludzie o 2 rano zadzwonią to dupe ruszą Pseudo kierownik wsta,ł a ten pa ma koszty i to nie małe .Gdzie w europie tak lekceważą kierowców gdzie ? drogowe w paliwie a inżynierek jeszcze ma 602 kilometry do kontroli PARANOJA to do jutra nie sprawdzi, nie mówiąc o wysłaniu piaskarki

  8. Kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie i sypanie solą alejki Szymańskiego? Taka szklanka jest że można na łyżwach jeździć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here