Strona główna Sport i rekreacja Festyn żeglarski nad Jeziorem Popielewskim

Festyn żeglarski nad Jeziorem Popielewskim

1034
13

Na pomoście przy trzemeszeńskiej rybakówce odbył się dzisiaj festyn, zorganizowany przez stowarzyszenie „Pod Żaglami”. Dla mieszkańców przewidziano wiele atrakcji – m.in. rejsy żaglówkami i motorówkami, koncert Marka Radowskiego, pokaz ratownictwa wodnego OSP w Trzemesznie, dmuchane zamki oraz malowanie twarzy.

Nie zabrakło także policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, którzy przeprowadzili zajęcia dla najmłodszych. Głodni uczestnicy wydarzenia mogli posilić się grochówką, kiełbaską z grilla, czy chlebem ze smalcem.

Z uwagi na silny wiatr nie udało się zorganizować rejsów na kajakach i rowerkach wodnych.

13 KOMENTARZE

    • Coś tam próbowano zrobić, ale efekt narazie kiepski. Wyciąć jeszcze więcej tych drzew by się przydało – najlepiej to większość i zostawić tylko te w górnej części alejki bo teraz jak się usiądzie na ławkach to przez drzewa jeziora prawie nie widać.

  1. Pogięło cię nieźle. Wyciąć drzewa. Super pomysł. Lasy tez wszystkie wytnijmy.Tak najłatwiej. A może jednak pomyśleć co można zrobić wykorzystując walory zieleni, która tam jest?

    • Już nie dramatyzuj. Kiedyś tych drzew tam nie było w ogóle i wyglądało to super, a obecnie to one tam rosną zdecydowanie za gęsto i nie będą się one kurczyć tylko rozrastać.

    • A drugi porządek z drzewami to powinien zostać zrobiony w drodze i obok tej drogi na Jezioro Malicz. Wyciąć wszystkie obecne tam akacje i posadzić jakieś normalne drzewa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj