Strona główna Kultura Festyn z okazji Dnia Dziecka w ROD im. J. Kilińskiego

Festyn z okazji Dnia Dziecka w ROD im. J. Kilińskiego

1125
1

W ubiegły piątek w myśl hasła „wszystkie dzieci nasze są” na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Jana Kilińskiego odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Uroczystość rozpoczęła się w Domu Działkowca, gdzie wszystkich przybyłych powitał prezes zarządu Waldemar Kwiatkowski, który złożył milusińskim najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz życzył przyjemnej, niezapomnianej zabawy.

Główną atrakcją oraz niespodzianką było pojawienie się zabawnych artystów prosto z cyrku: Zebry ZOU, Misia Coralgola, Małpki Czi-czi oraz Króla Lwa, którzy dostarczyli wiele radości, śmiechu i zabawy naszym najmłodszym oraz pomagali przy przeprowadzaniu zręcznościowych konkurencji. W programie imprezy zaplanowane były różne atrakcje dla wszystkich dzieci.

Na Dniu Dziecka przewidziano perfekcyjne malowanie twarzy przez Anię i Grażynę, puszczanie przez dzieci dużych kolorowych baniek mydlanych oraz wiele konkurencji zręcznościowych, między innymi: rzut woreczkami do celu, rzucanie butem do beczki, strzelanie piłką do bramki, tunel, hula-hop i inne. Dla pięciu zwycięzców w każdej konkurencji przygotowano atrakcyjne nagrody. Prowadzenie oraz super zabawę organizatorzy zawdzięczają paniom Karolinie i Paulinie, za co serdecznie dziękują.

W czasie trwania festynu artyści obdarowali dzieci paczkami ze słodyczami. Dla wszystkich obecnych działkowcy przygotowali słodki poczęstunek i napoje. Organizatorzy gratulują zwycięzcom oraz dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tak wspaniałej imprezy.

Podczas festynu przeprowadzono loterię fantową, w której każde dziecko wylosowało dla siebie książkę. Pod koniec uroczystości (jak co roku) odbyły się przejażdżki bryczką, zorganizowane przez „Ranczo Benonza”. Ponadto, dzięki sponsorowi każdy mógł skosztować pysznej kiełbaski z grilla, które przygotowała i obsługiwała rodzina działkowców p. Kierczyńskich.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom wspaniałych nagród, działkowcom, którzy przygotowali słodki poczęstunek oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego niezapomnianego na długo przez dzieci Dnia Dziecka.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj