Strona główna Sport i rekreacja Festyn rodzinny w Trzemżalu

Festyn rodzinny w Trzemżalu

3582
20

Fundacja „Nasza Wieś” z Trzemżala zorganizowała rodzinny festyn sportowy. Pomimo wielu innych wydarzeń w okolicy, frekwencja dopisała – pojawiło się wiele dzieci, rodziców, babć i dziadków.

W trakcie festynu nie zabrakło zabaw i gier, tańców, baniek mydlanych i malowania twarzy. Zajęcia poprowadziła animatorka z Gniezna.

Wiele emocji towarzyszyło konkurencjom sportowym – biegom w trzyosobowych workach i slalomach z hokejem na trawie.  Na zwycięzców czekały nagrody i puchary.

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Razem” sołectwa Trzemżal zadbały o wypieki, natomiast Rada Sołecka o kiełbaski z grilla. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwali druhowie z miejscowej jednostki OSP.

Bardzo duże zaangażowanie poszczególnych organizacji w naszej wiosce w przygotowaniu festynu zjednoczyły małą społeczność. Ten kto organizuje chociażby najmniejsze spotkanie integracyjne wie najlepiej, ile czasu i wysiłku trzeba włożyć, aby impreza się udała. Radość tym większa, gdy wszyscy razem się bawią – szczególnie dzieci” – mówi Eleonora Mądra z fundacji „Nasza Wieś”.

(fot. Nasza Wieś)

20 KOMENTARZE

  1. Do mieszkańcy
    Proszę Was wszystko wiecie kto z kim śpi kto co robi wszystkim się interesujecie wszystkie pierdoły są Wam znane nagle tu nie wiedzieliście już przestańcie pajacować i stwarzać sztuczne problemy, że nie wiedzieliście

  2. Ludzie nie macie nic innego do roboty,tylko czepiacie się osób, które tak naprawdę cały czas dbają o wizerunek naszego sołectwa. Jeżeli komuś się to nie podoba,to niech się sam zajmie reprezentowaniem i organizacją imprez w naszej wiosce,a nie na każdym kroku krytykuje i kładzie kłody pod nogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj