Strona główna Różne Festyn nad jeziorem w Lubiniu

Festyn nad jeziorem w Lubiniu

1923
9

Sołectwo Lubiń zaprasza na festyn rodzinny nad Jeziorem Popielewskim, organizowany z okazji utworzenia miejsca sportowo – rekreacyjnego nad wodą. Impreza rozpocznie się już jutro o godzinie 12:00 i potrwa do wieczora. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje!

W programie przewidziano turniej w piłkę siatkową, bezpłatne rejsy kajakami i rowerkami wodnymi, pokaz ratownictwa wodnego i sprzętu strażackiego, liczne zabawy i konkursy. Nie zabraknie również wspólnego ogniska oraz kącika gastronomicznego (grochówka, kiełbaski z grilla, domowe wypieki).

Organizatorami jutrzejszego wydarzenia – które w całości odbędzie się nad brzegiem jeziora w Lubiniu – są sołtys, Rada Sołecka, OSP w Trzemesznie, OSiR w Trzemesznie oraz KS Trzemeszno.

Warto zaznaczyć, iż wiele prac – związanych z utworzeniem miejsca nad jeziorem – zostało wykonanych w czynie społecznym przez mieszkańców Sołectwa Lubiń.

Plakat_Festyn

9 KOMENTARZE

  1. Brawo mieszkańcy Lubinia. Jednak jak się chce coś fajnego zrobić, to wystarczy „zakasać” rękawy i wziąść się ostro do roboty. Gratuluję pomysłu i wytrwałości.

  2. Jak się komuś nie podoba kolor wody,to się w niej kąpać nie musi.a podziw dla mieszkańców Lubinia,że tak fajnie się zgrali i kawał dobrej roboty zrobili. Brawo Lubiń!!!

  3. Wspaniała sprawa! Tym bardziej,że sami mieszkańcy przy tym pracowali więc na pewno uszanują to co zrobione nie tak jak w Trzemesznie,że jak jest coś fajnego to zaraz pijacy lub chuligani się tam zagnieżdżają. Brawo Lubiń! Szacun dla mieszkańców, zrobiliście kawał dobrej roboty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj