Strona główna Sport i rekreacja Festyn nad Jeziorem Popielewskim

Festyn nad Jeziorem Popielewskim

853
4

W najbliższą sobotę (4 lipca) przy pomoście na Jeziorze Popielewskim w Trzemesznie (ul. Kochanowskiego) odbędzie się festyn rodzinny, organizowany przez stowarzyszenie „Pod Żaglami”. Impreza rozpocznie się punktualnie o godzinie 14:00.

Na uczestników festynu czekać będą m.in. rejsy żaglówkami i kajakami, pokaz ratownictwa OSP w Trzemesznie, prezentacja programu „Bezpieczna woda” przez policjantów z trzemeszeńskiego komisariatu, przejażdżki bryczką, dmuchane zamki i malowanie twarzy.

Imprezę zakończy o godzinie 18:00 koncert zespołu „Zagrali i Poszli”.

festyn_rodzinny_plakat

4 KOMENTARZE

    • Jak chcesz jeść to za kasę i wcale nie tak wielką, bo firmuje „Czeremcha”. Atrakcje za darmo/ zamek dmuchany dla dzieci, pływanie kajakami i rowerami wodnymi OSiR,żaglówkami Stowarzyszenia pod Żaglami za darmo. Jazda brydżką też za darmo. Również koncert zespołu „Zagrali i poszli” na pomostach od 18.00 do 19.30 też za darmo/.Początek o 14.00. Patronat nad imprezą objmuje Burmistrz Trzemeszna, organizatorem „Stowarzyszenie pod Żaglami” przy wsparciu Urzędu Miasta Trzemeszno oraz współpracy z Domem Kultury i OSiR Trzemeszno. Bawmy się i nie krytykujmy. Do zobaczenia !!

  1. Jania ty jesteś rzecznikiem tej imprezy??? bo twoje wywody są śmieszne na takie zaczepki reagujesz agresywnie i despotycznie

  2. Wreszcie coś się dzieje w tym mieście. Takich atrakcji w wakacje powinno być o wiele więcej. Choć by jakieś zabawy w parku czy koło hali sportowej. Ale z tego co wiadomo gmina nie ma kasy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj