Strona główna Sport i rekreacja Festyn dla Marcina Straszewskiego

Festyn dla Marcina Straszewskiego

819
9

Trening z mistrzem kolarstwa Tomaszem Schmidtem, mecz piłki nożnej, bieg ze stowarzyszeniem „BOLT”, konkurencje z nagrodami i przejażdżki holownikiem to tylko niektóre atrakcje, jakie czekać będą na festynie charytatywnym dla Marcina Straszewskiego. Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę (12 września) o godzinie 16:00 na boisku „Orlik” przy hali OSiR.

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które chcą pomóc Marcinowi w pozyskaniu środków na podjazd dla wózka inwalidzkiego. Przypominając – Marcin jest mieszkańcem Trzemeszna i od urodzenia porusza się na wózku  Jego sytuacja jest bardzo ciężka – ze względu na bariery architektoniczne jest uwięziony w domu i nie ma możliwości wyjazdu z mieszkania. Podjazd jest dla niego niezbędny.

Udział w atrakcjach oznaczać będzie finansowy wkład w zbiórkę dla Marcina. Imprezę zakończy koncert lokalnych wykonawców. Wystąpią: „Szpila”, „Adishon” oraz „C-zet”.

Szczegóły wydarzenia przedstawia poniższy plakat:

DLA-MARCINA

9 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że następnym razem wśród żeglujących po jeziorze popielewskim swoje miejsce znajdzie Marcin – może nie jako kapitan, ale chociaż jakiś pierwszy majtek pokładowy. Mi osobiście bardzo na tym zależy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj