Strona główna Różne „Festiwal Słońca” wystartuje w Gołąbkach

„Festiwal Słońca” wystartuje w Gołąbkach

3289
21

Już za miesiąc, 12 sierpnia, w Gołąbkach wystartuje „Festiwal Słońca”. To nowa impreza dla miłośników biegania i nordic walking. Będzie w czym wybierać, bo zaplanowano trzy dystanse – 10, 25 i 50 km zarówno dla biegaczy, jak i „kijkarzy”.

Wydarzenie planowane jest z wielkim rozmachem. Zmaganiom sportowym będą towarzyszyć takie atrakcje jak np. kino plenerowe, koncert czy dyskoteka. Będzie można spotkać wiele znanych osób ze świata sportu.

Organizatorami są Fundacja Aktywne Trzemeszno oraz Ośrodek Wypoczynkowy Jutrzenka w Gołąbkach.

Szczegółowe informacje, w tym program imprezy i panel zapisów, dostępne są |TUTAJ|.

21 KOMENTARZE

 1. Lewactwo nie potrafi ogarnąć w swoim małym mózgu apelu premiera w sprawie termomodernizacji. Chcą być bardziej eko. Wszystkiego by zakazali nawet picia mleka czy jedzenia jajek, bo krowa czy kura stanowi zagrożenie dla świata a nie krytykują apel premiera, który ma na celu ograniczenie zużycia energii do ogrzania domostw. Zagrożeniem dla świata nie jest krowa czy kura tylko lewactwo typu Spurki, Timmermansy, itp, itd.!!!

  • Jak napisałeś o zagrożeniach, to dodaj jeszcze tego lewackiego czerwonego ruskiego trola zdzicha, kaczora dziewicy i innych głupich jego ników ,spod których wypisuje tu drętwe komentarze.

  • Ale to jest element wojny – im bardziej skłóceni i podzieleni w Polsce, tym lepiej dla Kremla i Berlina. A u nas nie brakuje ludzi, którzy „po trupach” będą się wspinać i myśleć wyłącznie o dostępie do „koryta”. Przeciętny zaś obywatel, ledwie piśmienny, już nie czytający niczego poza nagłówkami pod odpowiednio dobranym zdjęciem (jeśli ktoś z PiS, to zawsze niekorzystnie wyglądający, jeśli ktoś z opozycji, zawsze najlepsze zdjęcie – widzial kto Tuska w niekorzystnym ujęciu?) z eozdziawioną buzią przytakuje każdej sensacyjnej informacji (wczoraj UFO było nad Popielewem), i tak jeśli powiesz mu, że inflacja, którą odczuwa przy kasach jest przez PiS, to uwierzy, jeśli powiedzą mu, że całe zło w Uni, to przez PiS, też łyknie i nawet nie zauważy, jak te hipokryzją i korupcją przeżarte urzędnicze hieny na pasku Berlina, a często i Kremla, zmieniają zdanie w zależności od potrzeb mocodawców. Był zły węgiel, bo Niemcy chcieli zarabiać na gazie? Teraz okazuje się, że węgiel jest ok, bo rusek kombinuje (chwilowo) przy kurkach? Ci sani ludzie mówią dwie różne rzeczy, a przeciętny „polaczek” z rozdziawioną buzią przed ekranem jedynie słusznej TV, a nawet N, łyka wszystko, co mu rzucają. I się dziwi i oburza, że rząd nic nie robi, że to już przesada te ceny itd, itp. Zapomniał o pandemii (zaraz znów sobie będzie musiał przypomnieć), a geopolityka, to dla niego zagadnienie równie abstrakcyjne i odległe jak fizyka kwantowa, czy fizyka w ogóle. Chciał, by Turow mu zamknęli, choć dziewięć innych takich samych kopalni truję równo pod Polska granicą, Ake po właściwej, niemieckiej i czeskiej (czyli niemieckiej) stronie. Zgodził się z karami na swój własny kraj, bo jedynie właściwi politycy z totalnej opozycji tak mu prosto w tę rozdziawioną buzię wnawiają, że lepiej będzie. Niepraworządne u nas przecież, oczywiście rylko za rzadow PiS, przedtem i potem zawsze lepiej było i będzie. Nie widzi nic poza swą ciasną unyslową zagrodą, nawet jeśli jedzie w świat, tzn do zasadniczo takich samych hoteli nad morzem. Niczego nie słyszy poza tym, co mu wmówią. Nic do niego nie przemawia poza ulubioną propagandą, której zreszta nie potrafi zauważyć. Gotow chwycić za kij, bo tak każą i porządek robić na salonach. W swym wulgarnym umysłowym prymitywizmie ucieszy się na pięć i trzy gwiazdki, bo takim samym wulgarnym językiem posługuje się na co dzień i tylko taki język do niego przemawia. I tak zostanie z rizdziawioną buzią, gdyby się rząd zmienił i setki tysięcy stanowisk w państwie i regionach zaczęliby obsadzać swoimi głodni władzy „opozycjoniści”. Goły i niekoniecznie wesoły, zdezorientowany będzie rozdziawiła buzię bardziej, widząc jak jest gorzej i gorzej, jak zabierają mi nawet gacie (resztki godności) ale przecież tak trzeba, tak być musi po tylu latach rzadow PiS. A wtedy paliwo i chleb mogą być choćby po dwadzieścia złotych, zapłaci.

  • Antylewak-największym zagrożeniem są tacy ludzie jak Ty.
   Apel premiera o docieplaniu? Bareja by w to nie uwierzył. Najpierw napędzili inflację, brak poprawnej polityki energetycznej, a teraz gdy się dupa pali i widzą ile wszyscy zapłacimy za ogrzewanie przez ich rozdawnicze rządy to sypią złotymi radami, zrzucając wszystko na Putina. Dobre sobie.
   A później wychodzi taki kretyn jak Ty i pisze takie partyjne kocopoły. Brzydzimy się Wami, pisowcami.

   • Odezwał się ten, co ma gębę pełną frazesów o tolerancji wobec innych poglądów…
    PS. Zdecyduj się kim jestem? Raz piszesz, że jestem ruskim trollem, innym razem, że pisowcem a jeszcze innym razem że popieram konfederację. W tym łbie się tobie popier… iło już totalnie. Totalny lewaku, zdzichu, Kaczorze zawsze dziewica czy jak tam się podpisujesz.

    • Odstaw alkohol i uspokój się. I pomyliłeś mnie z kimś, ale nawet mnie to nie dziwi. Dużo osób, które ma podobne poglądy ma zarazem mnóstwo urojeń.
     Życzę miłego dnia i mniej jadu.

     • Dziwne, że na zachodzie polaczek wystawia chętniej rączkę po „socjal”, który wychwala w niebogłosy przy ostro zakrapianym stole podczas powrotu na urlop do domu. Ta sama forma pomocy tutaj, to jednak „rozdawnictwo” i „topienie gospodarki”. Co kraj, to obyczaj, ale idiotów u nas znacznie więcej.

    • (Anty)lewaku ruski TROLLU -wszystkie opcje, które wymieniłeś są prawdziwe i tylko z tym się z tobą zgadzam. Pisowcy, konfederaci i ty to ruskie TROLLE 😀😀

     • Zdzichu. To Tusk oddał śledztwo dotyczące wydarzeń z 10 kwietnia 2010 r. w których zginął Prezydent Polski oraz 95 obywateli Polski ruskim.
      To Tusk chciał sprzedać Lotos ruskim.
      To Tusk chciał dobrych stosunków z ruskim.
      To Tusk paradował po molo w Sopocie.
      To Tusk nie zrobił nic jako król jewropy, aby zablokować budowę Nord Stream 2.
      Wymieniać dalej?
      Znasz premiera, który był bardziej prorosyjski?
      Zdzichu? Tylko ty nie ogarniesz tego intelektualnie. Zapewne powtórzysz ten swój durny wpis. Czego można się spodziewać po sługusie szwabów i ruskich?

     • (Anty)lewaku ruski TROLLU -od 8 lat rządzą pisowcy to się pytam gdzie jest wrak?Według twojego wyobrażenia już powinien być w Polsce bo to takie proste-jedź i odbierz go ruskim😀Chcieć sprzedać coś a sprzedać to bardzo różne rzeczy. Spotykanie się z przywódca jednego z największych państw to coś normalnego bo tam kupowaliśmy tanie surowce, których potrzebujemy. Ten rząd spotyka się z Orbanem 100% kumplem wspierającym mordercę Putina, z idiotą z Włoch, którego pogonił prezydent Przemyśla, z faszystką z Francji, która bierze kasę od mordercy i co to tobie nie przeszkadza? A co rząd pisowski zablokował rurociąg przez te 8 lat nie rządów?😀😀A gdzie kasa z KPO, której bardzo potrzebujemy? Tak wiem to zła UE no ale cóż po to jest rząd żeby się dogadać i jakoś porozumieć ale te osobniki nie są do tego zdolne a ucierpią Polacy.

     • (Anty)lewaku ruski TROLLU wrak jest u ruskich bo na ich terenie wydarzyła się katastrofa i nigdy pisowcą go nie oddadzą. Polska prokuratura od początku prowadzi śledztwo i ta Tuska i Ziobry i jakie wyniki? Żaden normalny prokurator nie podpisze się pod bzdurami o zamachu bo nie ma takich dowodów. A inflacja 15,6% i rząd już przyjął założenia o ograniczeniu dostaw gazu-12 stopni zasilania jak kiedyś za komuny z prądem. Talony na paliwo, na węgiel którego nie ma i co jeszcze ci nieudacznicy wymyśla?A pani Gosiewski radzi spędzać wakacje pod namiotem😭😭i sama zajada kanapkę z kawiorem😭😭Co za typy- ale górnicy już się budzą i nawet Duda od pieska chce podwyżki 20% no tak jak Tusk😀😀Ich czas szybko dobiegnie do końca tylko sprzątanie tego bu…lu będzie trwało i bolało wszystkich niestety.

  • (Anty)lewaku ruski TROLLU -ty nie rozumiesz co powiedział Pinokio bo znasz tylko cyrylicę. Czarnek jeszcze mówił, że można mniej jeść😀, Jędrek o zaciskaniu zębów i uśmiechu😀, a ta że Szczecina, że jest”elitą” bo w piłeczkę na polu golfowym udało jej się trafić 👍😭😭A jak poparcie dla konfederacji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj