Strona główna Sport i rekreacja Fatalne zakończenie rundy jesiennej

Fatalne zakończenie rundy jesiennej

3005
13

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Zjednoczeni Trzemeszno przegrali 8:1 w wyjazdowym meczu z Wartą Międzychód. Jedynego gola dla Trzemesznian zdobył w 62. minucie Adam Niedzielski.

O klęsce naszych piłkarzy świadczy również fakt, że jej sobotni przeciwnik nie należy wcale do czołówki tabeli – jesienne rozgrywki kończy na 14 miejscu.

Zjednoczeni w 19 kolejkach odnotowali 6 zwycięstw, 1 remis i 12 porażek, zdobywając 19 punktów. Rundę wiosenną rozpoczną na 16 miejscu z przewagą tylko 1 punktu nad zagrożonym spadkiem KS Opatówek.

13 KOMENTARZE

 1. Początek zmagań Zjednoczonych w 4 lidze,był całkiem obiecujący,ale coś się zacięło…Czas na przygotowania do rundy reważowej i przemyślenie co jest nie tak.Wiem jedno,pośpiech jest potrzebny przy łapaniu pcheł,a nie podejmowaniu decyzji,zwłaszcza długofalowych.Życzę dużo lepszej wiosny,dającej utrzymanie.P.S
  Nie rozumiem komentarza Prezesa,czy nie chodziło o odwrotną zależność,czy jednak tak miało to brzmieć?

 2. Uważam, że IV liga Wlkp. to najsilniejsza IV liga w Polsce więc spokoju, wytrwałości życzę zarówno zawodnikom, trenerom i działaczom Zjednoczonych👍💪wierzę w nich! W kilku meczach zabraklo trochę szczęścia.

 3. Niezrozumiałe jest to ze mając takie firmy jak Paroc, Cembrit,PPZ nie mamy prawie żadnego sponsoringu ,juz dawno zjednoczeni powinni grac w III lidze, a na hali drużyna w siatkówkę tak jak sokół w mogilnie. Nie ma kto tego zalatwic? No ale jak gmina z firmami poklocona to jest jak jest, wolą sponsorowac drużyny gnieźnieńskie takie jak Start. Nie wspomnę o basenie co to na takie firmy i niech nikt nie wspomni ze basen nierentowny bo z samych karnetów pracownikow i calych rodzin by sie utrzymal tak jak w Barcinie. Wiec drodzy Radni Do roboty!!!!

  • Najpierw sie dowiedz ile gmina płaci Zjednoczonym a ile kasy idzie na pozostałą działalność sportową. Po drugie, czy do dobrej gry potrzebna jest kasa? Oczywiście, przy dobrych sponsorach można kupić lepszych zawodników. Ale czy o to chodzi? Już w tej chwili większość zawodników pierwszego składu to nie trzemesznianie. Jaka to motywacja dla naszych dzieciaków trenujących w w MKSie?

   • Nie ma placic gmina tylko sponsorzy, chyba na zdajesz sobie sprawy ile wydaja na gnieznienskie drużyny!! Te pieniądze powinny zostać w Trzemesznie

  • A kto im każe umierać za Trzemeszno? Niech wracają tam skąd przyszli razem z trenerami. Z Twojej wypowiedzi wynika, że bez piłkarzy Trzemeszno i gmina upadną. A co to za tragedia będzie dla Trzemeszna jeśli drużyna zagra o klasę niżej ale swoimi piłkarzami?Wtedy będziemy mówić Zjednoczeni Trzemeszno, a nie Zjednoczeni zbieranina. Jest tyle innych dyscyplin sportu gdzie dzieci, młodzież i starsi trenują nie licząc na żadne pieniądze.

 4. No to sportowcy ,na niby trzemeszeńscy, niech sobie poczytają Teofila. \
  \Wyłożył im kawę na ławę.
  Ludzie aż tak nie oczekują goli zdobywanych przez OBCYCH. Oczekujemy meczów z naszymi synami i wnukami z Trzemeszna. Mogą być gorsi, ale NASI !!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here