Strona główna Różne Egipskie ciemności na ulicach

Egipskie ciemności na ulicach

1092
13

Wczorajszej nocy w Trzemesznie i najbliższej okolicy panowały egipskie ciemności, czego powodem było niedziałające oświetlenie uliczne. Wbrew panującym opiniom nie było to spowodowane pożarem ani wprowadzonymi oszczędnościami. Jak udało nam się ustalić w firmie ENEA – Rejon Energetyczny Mogilno, przyczyną awarii był błąd komputera.

Ulicznym oświetleniem kieruje się komputerowo przez wysyłane impulsy na określonej częstotliwości – wczoraj zawiodło to oprogramowanie i Trzemeszno  musiało zmagać się z ciemnościami. Wyłączone lampy uliczne spowodowały także, że w trzemeszeńskim komisariacie zanotowano znaczny wzrost interwencji.

Jak nas zapewniono usterka została już naprawiona.

13 KOMENTARZE

 1. koło północy światła już działały 😉
  to już nie pierwszy raz kiedy to w Trzemesznie i okolicy panują egipski ciemności.

 2. bez względu na egipskie ciemności policja w Trzemesznie powinna częściej zajmować się w godzinach nocnych patrolowaniem centrum Trzemeszna.

 3. policja zanotowala przy uzyciu oprogramowania ktore tez czasami zawodzi ;p i po co jechac do Egiptu ? ja kw trzemesznie mozna miec namiastke tego. Temat na 1 strone z tymi ciemnosciami

 4. no właśnie co do policji to by mogli częściej przejeżdżać w weekendy po mieście a zwłaszcza dąbrowskiego dzisiejsza noc była masakryczna od 23 do 3 nad ranem chodziła pijana młodzież i darła się na całą ulice ciekawe gdzie w tym czasie była policja

  l

 5. Fajnie było tylko ciężko z pracy po popołudniówce rowerem z słabym swiatłem do domu wracac. Może lampy działają razem z siecią plus?

 6. Z Bystrzycy i działek też w weekendy ok 23 i później chodzą stada rozwydrzonych,młodych pijaków. Demolują kosze,tłuką butelki i drą japy a czasem rano w niedziele leżą wyrwane znaki drogowe i pełno śmieci ale policja rzadko tam jeździ niestety.

 7. Długo nie trzeba było czekać dziś znów nie ma światła w Trzemesznie i okolicach. Komuś widocznie się spodobały egipskie ciemności 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here