Strona główna Polityka Edyta Kubiak sekretarzem gminy

Edyta Kubiak sekretarzem gminy

2262
70
Sekretarz Edyta Kubiak

Tomasz Gorczycki nie jest już sekretarzem gminy Trzemeszno. Jego miejsce zajęła Edyta Kubiak, pracująca dotychczas w Referacie Spraw Obywatelskich. Urzędniczka była odpowiedzialna za realizację projektów z wykorzystaniem funduszy unijnych oraz promocję naszej gminy.

Burmistrz Krzysztof Dereziński zapowiada, że to dopiero początek reorganizacji w Urzędzie Miejskim Trzemeszna. Jak mówi, następnych zmian – wiążących się m.in. ze zmniejszeniem zatrudnienia – możemy spodziewać się już w przyszłym tygodniu. Dodaje, iż T. Gorczycki nadal będzie pełnił funkcję kierownika Referatu Organizacyjnego. Ma również pełnić obowiązki audytora.

Zdaniem burmistrza, nowa sekretarz urzędu w okresie przejściowym wykonywać będzie swoje dotychczasowe obowiązki. E. Kubiak będzie więc nadal odpowiedzialna za projekty unijne oraz promocję.

Zapytałem burmistrza o to, czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się zmian na stanowisku wiceburmistrza. K. Dereziński nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Stwierdził jednak, że nastąpią zmiany „na stanowiskach kluczowych”. Dodał, iż po zakończeniu reorganizacji wiceburmistrz oraz sekretarz nie będą kierownikami referatów.

Sekretarz Edyta Kubiak
Sekretarz Edyta Kubiak

70 KOMENTARZE

 1. Naprawdę ktoś z urzędu,zajmował się promocją gminy??Jedyną promocja miasta,jaką znam,to FB i fotki w albumie „Trzemeszno”.Świetne zdjęcia i komentarze.Profile niektórych ludzi są fascynujące.Jak to się dzieje,że nikt z urzędu nie próbuje nawiązać współpracy z ludźmi,tak bardzo kochającymi Trzemeszno?

 2. nie potwierdził ani nie zaprzeczył a co on moze potwierdzic ?? na dzien dzisiejszy to chyba tylko podwyzki w rachunkach ?? buuhhhahah 🙂 proszę Was juz naprawde zal to czytać

  • masz racje zawsze wierna i też m….na.
   Czy to awans za kampanie wyborcza jeżeli tak to kto bedzie
   nestepny.Może Pan asystent ? Czas ujawnic top-liste ulubieńców p.Burmistrza.Dlaczego bez konkursu tylu młodych
   i wykształconych ludzi w gminie.Czas na zmiany od góry do dołu.

 3. Promocja gminy??!! hmm, dobrze wiedzieć, że coś takiego u nas istnieje. Bo faktycznie ta Pani to raczej nas nie promowała.

 4. Oj źle to wróży!Promocję miasta,robią ludzie na facebooku!Ta pani zajmowała się promocją?Przecież promocji Trzemeszna ze strony urzędu NIE BYŁO!

 5. Czy to jest ta Pani ktora kandydowala z komitetu Pana Burmistrza w ostatnich wyborach do rady powiatu? Ot taka nagroda za bycie wiernym?

 6. Jest jak za komuny.To nie są nowi ludzie,to wymiana stanowisk!Ciekawe jaką fuchę dostanie Jankowski?Duziu,jest okazja do pozbycia się Jankowskiego!Trzemeszno płaci mu ponad 100 000 rocznie,za to że nie szanuje ludzi!Jego niezbyt mądre pomysły,mówią same za siebie.(ostatnio-straż miejska)

  • Straż jest już pewnym przeżytkiem w innych gminach ale u nas akurat to by się przydała do pilnowania porządku i nie mam na myśli blokad na auta itp tylko np kary za porzucanie śmieci ( zobaczcie jaki śmietnik jest przy garażach przy Lotosie toż to szok!) dzieciaki śmiecą paczkami po chipsach, cukierkach nawet na terenie niby monitorowanym (czym skorupka za młodu….itd)i NIKT z dorosłych na to nie reaguje:-( psy walą kupy na trawniki,nowo zrobione skwery i dobrze.Zaraz zacznie się czas gdy 10-letni smarkacze będą podpalali trawy nad jeziorem. Wszędzie za to są jakieś konsekwencje a w Trzemesznie nie. To jest nienormalne. Jesteśmy w pewnym sensie zacofani podług sąsiednich gmin więc taka równie zacofana straż akurat tu mogłaby zrobić coś pożytecznego.
   Może chociaż trochę nauczyć ludzi kultury i dbania o estetykę naszego miasteczka bo wierzcie mi przyjezdnych, gości itp rażą setki kup w trawie i trawnik wyścielony śmieciami jak np idzie się do garażu po auto choćby w ostatnie Święta.

   • Syf i zasrane trawniki są wszędzie – nawet tam gdzie Straż Miejska. Taki upierdliwy społecznik Bosky z Warszawy by się u nas przydał.

    • Hrabio, nie będę porównywać do Gniezna bo zaraz ktoś napisze,że to większe miasto ale np Mogilno zobacz park tam a park trzemeszeński, spójrz na teren i okolice jeziora ( zadbane) a u nas:-( przykro patrzeć, ” blokowisko” tu i tam u nas (blokowisko-śmieciowisko)

     • Nie porównuj parku mogileńskiego do trzemeszeńskiego bo tutaj akurat kluczową rolę gra lokalizacja. Teren i okolice jeziora faktycznie są kiepsko zagospodarowane, ale blokowisko to akurat mamy bardzo ładne.

     • Racja.Mogilno-park,hala,wyremontowane kino,basen,kapielisko w Wiecanowie.Non stop plany i inwestycje.A tu co?Kilka skwerków przed wyborami i euforia w mieście.Mogilno potrafi pozyskać fundusze i je wykorzystać.

    • Hrabio,lokalizacja jest ważna ale jak jest gdzieś ładnie i można miło czas spędzić to ludzie przyjdą. Dlaczego idą mieszkańcy aż do parku „Baba” jak jest np koncert? Co do bloków zgodzę się, że są pięknie pomalowane, ocieplone niektóre itd ale pisząc o „blokowisku-śmieciowisku” chodziło mi o niedbałość o porządek, walające się paczki po chipsach, chrupkach,butelki po napojach,kupki (zobacz jak jest obsrany ze szczytu duży blok na Piastowskiej przy Biedronce)śmietnik dziki i chaszcze tuż za Biedronką, śmietnik przy garażach niedaleko stacji benzynowej Lotos, jak wygląda boisko??? za halą sportową (wycięte gałęzie i pryzmy ziemi leżą sobie już chyba rok albo i dłużej). Zapadająca się płyta fundamentowa po dawnym sklepie mięsnym między 22 Stycznia a Piastowską też straszy bo mógłby tam być jakiś mały skwerek z ławeczkami albo parking bo tych ciągle za mało. Widok z jednego z bloków przy ul. Chrobrego na zagracone podwórko-śmietnik wręcz poraża.Jak ludzie mogą oglądać z balkonów taki syf?!To tylko niektóre „przypadki piękna” naszego osiedla 🙁

 7. Na promotora miasta ( stanowisko po obecnej pani sekretarz) proponuję pana JK , który tak pięknie reklamuje Trzemeszno z góry , latając na paralotni:)

 8. Ciekawe kogo wyrzucą,żeby zrobić jakieś fajne stanowisko dla Jankowskiego?A może jakaś fucha w firmie na”R”?W końcu zachowuje się jak jej rzecznik:)

 9. Z artykułu wynika, że pozmieniali tylko nazwy stanowisk skoro te same obowiązki nadal będą wykonywać. Może jeszcze pensje się zmienią, bo to jednak awans na ważniejsze stanowisko. CYRK

 10. Czyli mamy prywatny folwark.a moze to specjalnie teraz ma miejsce,zeby odwrocic nasza uwage od problemow? Ja Sie pytam , co ze szkolami, co ze stawkami za wode,ktore nie mialy byc zmieniane?

 11. Może ktoś mi wyjaśni, na czym polegała „promocja Trzemeszna”w wykonaniu pracowników urzędu i ile poszło na to naszych pieniędzy?

  • Prawdopodobnie promocją miasta,były zagraniczne wojaże naszych włodarzy.Ten temat był już przerabiany.Wiadomości o tym miał p.W.

 12. Zenada, z deszczu pod rynne i mierny ale wierny samo cisnie sie na usta, dalsze rzady tego Burmistrza to totalna porazka samorzadu trzemeszenskiego

 13. A ja widzialam Burmistrza na stadionie – HUSARIA, na hali- MMA, w Golabkach- BIEG TRZECH JEZIOR chyba promowal nasza gmine. Ludzie wiedza gdzie lezy Trzemeszno.

 14. Ta gundzia !żal patrzeć,jaki pan taki kran,co ta Pani promuje-napewno nie gminę,jak wygląda strona internetowa naszej gminy-żenada.Mierny ale wierny,dobrych i ambitnych pracowników burmistrz się pozbywa,to dramat dla nas mieszkańców

 15. Gorczycki nadal będzie kierownikiem referatu organizacyjnego czyli będzie robił to co do tej pory, pani Kubiak też to co do tej pory ( promocja ) tylko z większą pensją no i prestiżowym tytułem sekretarza. Czyli taka synekura. Panie Burmistrzu, tylko pogratulować trafnych decyzji.

 16. Do Adam jak ci zal patrzec to zamknij oczy i nie patrz a ja bym popatrzyl na te piekne oczy p Edyto nie przejmoj sie rob swoje Trzemeszniakom nikt jeszcze nie dogodzil pozd;;;

  • […] Ten wybór to żenada i fatalna decyzja…….ale co się dziwić – tych kiepskich decyzji burmistrza coraz więcej, a miasto i gmina ku upadkowi się chyli

 17. Po takich decyzjach , ciemność widzę!Ciekawi mnie czy bur-….Mistrz sam to wymysla,czy ktoś mu nieudolnie podpowiada . Że-na-da!

 18. a to konkurs na sekretarza gminy nie obowiązuje Burmistrza przecież ta Kubiak to totalny niewypał gąska która nic konkretnego dla Gminy nie zrobiła ona sekretarz żenada to asystent na wice no i dla żonki asystenta etacik i to nie byle co ma co myśleć skarbniczka z burmistrzem i pensyjki nie mniej jak po 10,000 tysięcy i gnina rozłożona na łopaty brawo panie burmistrzu

 19. pani kubiak nic zarzucić nie mogę, ale na to stanowisko jest za cienka.to się czuje i to widać ,że DOTĄD może, a dalej to ani be ani me….Porusza się w pewnych rewirach, a na nowym dla niej miejscu potrzeba kreatywności i WIEDZY ogólnej.

  • W jaki sposób to ma być promocja miasta? Promocja dla Nivea to będzie. Głosować jednak trzeba, bo warto, tym bardziej że mamy bardzo dużą szansę na pozostanie w wygrywającej 40.

   • Może na stronie Nivea będziemy wyróżnieni jako posiadacze „podwórka” i będziemy mogli się chwalić. że takowe mamy 🙂 Najważniejsze, że dzieciaki będą miały ogromną frajdę z zabawy. Więcej głosów potrzebujemy bo systematycznie spadamy :/

  • już 11 i za chwilę będziemy jeszcze niżej, ponieważ inni szybko nadrabiają stratę do nas. Więcej głosujących potrzebujemy inaczej za 2 miesiące będziemy bardzo, bardzo daleko…

  • Prawda! Głosów nam potrzeba. Można też wpisywać adresy e-mail rodziny i znajomych a właścicieli adresu poprosić, żeby tylko klikali w link aktywacyjny (zgodzą się – bo dla nich mało roboty 🙂 ) Proszę głosować bo spadamy w rankingu!!! Zaraz się może okazać, że znajdziemy się poza pierwszą 20!

 20. Głosujcie. Byliśmy tuż tuż za Józesławowem , a tu masz ! Jak oni się zebrali i jak walnęli to odskoczyli od nas. Nie dajmy się zepchnąć. Nikt nam nie pomoże. Możemy liczyć tylko na nasze Trzemeszeńskie rodziny i ich znajomych. Ja rozpowiedziałam to po całej familii i tak jest mało. Chyba oszaleję z niemocy i z wrażenia i z miłości do mojego miasteczka.
  A pani od promocji kubiakowa może by pomogła nam rozgłosić ten miły konkurs?

 21. Ksiądz Proboszcz może pomóc jak zechce jutro ogłosić ,żeby ludzie głosowali. Ja bym się za niego modlił pod niebiosa jakby to zrobił.

  • głosuję pół dnia , pomagajcie, głosujcie, Trzemeszno pomału ale zostaje przesuwane do tyłu, weźmy sprawy w swoje ręce nie patrząc na kubiak edytę

  • Zapewne 90%-99% ludzi w Trzemesznie ma dostęp do internetu – moglibyśmy mieć już ok 20000 głosów i spokojnie trzymać się czołówki… najwyraźniej nie wszystkim się chce 🙁 zaraz będziemy poza „20” :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj