Strona główna Różne Dzień Przedszkolaka u Misia Uszatka

Dzień Przedszkolaka u Misia Uszatka

4059
5

Dzisiaj – 20 września – przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. O tym ważnym dniu nie zapomniano w Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka.

Specjalny program na tę okazję przygotowały wraz ze swoją panią Małgorzatą Winiarską dzieci z grupy „Króliczki”. Przedstawiły między innymi inscenizację wierszy „Leń”, „Żuk” i „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.

Specjalną niespodzianką był okolicznościowy tort, a po części artystycznej wypuszczono balony. W każdym z nich znajdowało się życzenie oraz apel do ewentualnego znalazcy o wysłanie pocztówki na adres przedszkola. W ten sposób dzieci i ich panie liczą na informację dokąd balony dotarły.

Na zakończenie, korzystając z pięknej pogody,wszystkie przedszkolaki udały się na spacer.

5 KOMENTARZE

    • ….na pewno balony wrócą na ziemię !!!….przeraża mnie u ludzi brak świadomości….te balony w najlepszym wypadku zawisną na koronie drzew jako śmieć, a w najgorszym , jakis ptak się zadławi…Mamo!…NIE DO WIARY….

  1. W przedszkolu Chatka Puchatka tez były przedstawienia połączone z końcem lata i początkiem jesieni. Bardzo piękne wierszyki piosenki tance. Wystawy itd. a w info ani słowa. O co chodzi bo nie łapie !!!

    • Placówki, które idą z duchem czasu dbają na bieżąco o kontakt z mediami, prasą. Takie czasy. Więc w interesie dyrektora jest o to zabiegać. W SP2 sporo się dzieje a porównując ilość artykułów o wydarzeniach w SP1 ( nie licząc kultury wyższej – książka p. Joli), wypada blado.
      Warto dbać o te sprawy. Przede wszystkim z dystansem. Foch ( znam taką dyrekcje) na redakcję = brak informacji na portalu. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj