Strona główna Różne Dzień Otwarty w ZSOiZ

Dzień Otwarty w ZSOiZ

2706
12

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie zaprosili ósmoklasistów ze szkół podstawowych naszej gminy oraz Słowikowa. Spotkanie odbyło się wczoraj, w ramach Dnia Otwartego ZSOiZ.

Uczniowie, którzy stoją właśnie przed wyborem szkoły ponadpodstawowej mogli zapoznać się z propozycją trzemeszeńskiej placówki. Uczestniczyli m.in. w zajęciach chemicznych, matematycznych i językowych oraz warsztatach z zakresu robotyki, biologii i handlu.

Oprócz informacji o kierunkach i warunkach nauczania mogli też poznać ofertę spędzania wolnego czasu.

W Dzień Otwarty włączyli się też przedstawiciele współpracującej z ZSOiZ, Państwowej Szkoły Wyższej w Gnieźnie. Zachęcali szczególnie do skorzystania z oferty profilu analityczno-technicznego, który następnie może być kontynuowany na tej właśnie uczelni.

12 KOMENTARZE

  1. Tej całej łopozycji i tfuskowi powinni pokazać jak szkoła wygląda od środka i do czego służy ,chociaż na naukę dla nich i tak za późno.

      • Ruskie onuce zawsze beda pis wspierac bo dla ruskow zawsze lepiej jak kraj wychodzi z unii albo z nato wiec mozes zpan krzyczec ze unii zala i najgorsza ze nato zle albo po prostu pojechac do rosji i krzyczec pan nie bedziesz musial

    • Zdzichu, Kaczor czy tam jechać oraz Jolka. Jesteś takim cienkim Bolkiem, który lubi podszywać się pod innych. Taka natura Bolków😁 No cóż? Trzeba pogodzić się z tym, że komusze plemię jest. Jest się z kogo pośmiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj