Strona główna Sport i rekreacja Dzień Inwalidy w hali OSiR

Dzień Inwalidy w hali OSiR

965
1

W piątek w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbyła się II Spartakiada z okazji Dnia Inwalidy. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie „Teraz” z Trzemeszna oraz Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan. Spartakiadę otworzył burmistrz Krzysztof Dereziński w towarzystwie prezesów obu stowarzyszeń – Edyty Koperskiej i Tadeusza Tomaszewskiego.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, głównie konkurencji sprawnościowych. Adresatami piątkowych zmagań byli przede wszystkim członkowie Stowarzyszenia Kulturalno – Rehabilitacyjnego Promyk, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Trzemesznie.

Łącznie w imprezie wzięło udział około 120 osób w różnym wieku. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy kawie i ciastku. Na zorganizowanie spartakiady Stowarzyszenie Teraz otrzymało dofinansowanie z gminy Trzemeszno w ramach konkursu na wsparcie realizacji zadań publicznych „Ochrona i promocja zdrowia wśród mieszkańców gminy Trzemeszno”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj