Strona główna Kultura Dzień Dziecka w Rudkach

Dzień Dziecka w Rudkach

3538
8

Nieco spóźnione, ale za to bardzo atrakcyjne obchody Dnia Dziecka miały wczoraj miejsce na boisku sportowym w Rudkach. Organizatorzy zadbali o to, żeby zapewnić najmłodszym świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Było wiele zabaw i konkurencji. Można było pojeździć na kucyku, powspinać się na dmuchanym zamku, zagrać w piłkę. Nie zapomniano o poczęstunku. Były kiełbaski, ciasto i napoje.

Zabawę uatrakcyjnił pokaz strażacki.

To pierwsza impreza zorganizowana przez niedawno wybraną sołtys i radę sołecką. W rozmowie z nami nowa sołtys – Magdalena Czarnecka – cieszyła się z bardzo dobrej frekwencji. Podkreślała też duże zaangażowanie w organizację wydarzenia wielu mieszkańców i wsparcie sponsorów.

8 KOMENTARZE

  1. Było widać, że dzieci były bardzo zadowolone. I ludzie z Rudek są bardzo checi do pomocy, dlatego Pani Sołtys mogła liczyć na ich pomoc. Gratulacje Madziu i życzę Powodzenia.

  2. Miastowy ‚ chciałem zauważyć że społecznosc z wioski bardzo umiejętnie zorganizowała festyn nie tylko jak to muwila w mieście potrafią pić pod sklepem wina ale są zorganizowano jeśli chodzi o jakiś wspólny cel impreza naprawdę godna dla dzieci i dorosłych pozdrawiam Rudki i Kózłowo

  3. Ciekawe jak długo ludzie z Rudek beda pomagac pani sołtys …mysle ze to pierwsze ah i eh a za chwile pani Magda zostanie sama bez wsparcia ludzi .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here