Strona główna Kultura Dzień Dziecka w ROD im. Jana Kilinskiego

Dzień Dziecka w ROD im. Jana Kilinskiego

1667
1

Wczoraj (29 maja) w myśl hasła „Wszystkie dzieci nasze są” na terenie Rodzinnego Ogrodu im. „Jana Kilińskiego” w Trzemesznie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16:00 w Domu Działkowca, gdzie wszystkich przybyłych powitał prezes Zarządu Waldemar Kwiatkowski.

Prezes złożył milusińskim najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz życzył przyjemnej, niezapomnianej zabawy. Główną atrakcją, a także niespodzianką, było pojawienie się dwóch klownów „Friko i Koko”, którzy to zabawiali dzieci oraz pomagali w przeprowadzeniu zręcznościowych konkurencji.

W programie imprezy przeprowadzono sześć konkurencji dla najmłodszych i tych nieco starszych, w których to sześciu zwycięzców każdej zabawy otrzymało nagrody. „Friko i Koko” obdarowali dzieci paczkami ze słodyczami, natomiast dla wszystkich obecnych działkowcy przygotowali ciastka i napoje.

Podczas imprezy przeprowadzono loterię fantową, w której każde dziecko wylosowało dla siebie książkę. Pod koniec uroczystości (jak co roku) odbyły się przejażdżki bryczką, zorganizowane przez „Ranczo Benonza”.

Nagrody dla uczestników ufundowały Martyna i Paulina Kwiatkowskie oraz przedsiębiorcy z terenu gminy. Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji tegorocznego Dnia Dziecka.

(ak)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj