Strona główna Różne Dzień Dziecka na podwórku Nivea

Dzień Dziecka na podwórku Nivea

1672
24

Wprawdzie Podwórko Nivea dostępne jest dla dzieci już od początku wiosny, ale dzisiaj nastąpiło jego oficjalne otwarcie. Plac zapełnił się chętnymi do zabawy oraz ich rodzicami i opiekunami. Termin nie był wybrany przypadkowo, w końcu dzisiaj święto najmłodszych.

Oficjalnego otwarcia dokonał zastępca burmistrza Dariusz Jankowski, który do symbolicznego przecięcia wstęgi zaprosił również kilkoro dzieci. Przypomniał w jaki sposób Trzemeszno stało się posiadaczem tego placu zabaw, a także podziękował tym, którzy szczególnie przyczynili się do tego sukcesu.  Uczestnicy otrzymali firmowe gadżety oraz słodycze.

Różnego rodzaju gry i zabawy zorganizował Dom Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pomocy w organizacji imprezy udzielili także członkowie Trzemeszeńskich Patriotów.

24 KOMENTARZE

 1. P.Jankowski,ogrzał się przy sukcesie Trzemesznian.Fajny sukces mieszkańców!P.Jankowski,kiedy otwarcie targowiska którego był Pan współprojektantem?

 2. Handel przeniósł się do sklepów i na to nie poradzi, ani Jankowski, ani moja dobra wola, ani dobra wola moich kolegów próbujących jeszcze coś sprzedać na targowisku.
  Po prostu znak czasu.
  I nie mu tu co narzekać na Jankowskiego, tylko na sklepy -te wielkie i te małe również robią nam koło pióra!.

  • Trochę te argumenty do mnie nie przejamawiaja. Wszędzie otaczają nas duże sklepy-markety również tutaj gdzie mieszkam ,jednak targowisko funkcjonuje świetnie i to min.z powodu przystępnych opłat jakie ponoszą handlowcy . Nie wszędzie pazerność popłaca drodzy ” włodarze „Trzemeszna.

 3. A jednak coś w tym jest…Odkąd wybudowano to nowe targowisko ,nie chce mi się tam chodzić.Handlujących mało i rozdrobnieni na dużym terenie.Narzekają na opłaty i wybierają inne targowiska.Podobno urząd MiG zwiększył opłatę ze względu na Remondis z którym musi dzieli się „dolą”.Czy to prawda,że opłata na „małym targu” wynosi 50zł za te kilka godzin?Jeśli tak,to nie dziwię się handlowcom!Nie wiem kto zaprojektował to targowisko,jednak myślę,że jest nieudane.

  • Anonimie,

   wywalenie handlujących z małego targu zastępca Burmistrza Pan Jankowski argumentowałem poprawą bezpieczeństwa – a cały mini – targ uważał jako zagrożenie dla kupujących. Później tą rzekomą troskę o bezpieczeństwo trzemesznian – wycenił na 50 zł opłaty ! Jako karę za chęć do pracy, takiego to mamy lawiranta i mistrza logiki na stanowisku zastępcy Burmistrza !

   Przypominam, że później zastępca mówił o stworzeniu dla handlujących miejsca z prawdziwego zdarzenia, z całą infrastrukturą do handlu … Oczywiście kolejna zwerbalizowana obietnica – na odczepne, ile można obiecywać i prostytuować swój język ? Pytam ? Sprzedać działeczki na Wojciecha, można, można ! Ale zrobić coś dla handlujących to przekracza możliwości organizacyjne gminy …

 4. Panie Macieju o dzialeczki pytaj radnych sprzedali i to w mig niech sie wypowie kazdy z nich kieszenie szeroko otworz i zamknij oczy i wszystko gra.

 5. D Anonima
  Te 50 zł to mało proszę zwrócić uwagę ze tam nikt nie daje paragonów rżna państwo jak mało kto ostatnio kupowałem towaru na targowisku za 327zł w sumie ile podatku zostało nieopłaconego !!!!!!!!??????? Więc nich nie stękają.
  To jest złodziejstwo i okradanie w biały dzień

  • Panie „Leszel”,

   Od rżnięcia państwa to są ponad narodowe twory, korporacje, instytucje finansowe i malwersanci u koryta, a od drobnego ciułacza Polaka to się Pan odwal bo nas wszystkich rżną na podatkach jak owce na halach … Pan się módl, żeby były takie miejsca jak mini warzywniaki tylko jeszcze trzeba zadbać oto by był polski dostawca, któremu opłaca się sadzić warzywa i owoce, polskie zdrowe i ekologiczne na miarę możliwości – inaczej Pana dzieci, wnuki będą jadły sztuczne paskudztwa z zachodniej Europy po których zamiast spędzać czas na zabawie z nimi, spędzi Pan czas w ośrodku zdrowia i aptece ! Ale wtedy już będzie Pan zadowolony, bo dobity haraczem mini przedsiębiorca padł …

 6. Panie macieju jest Pan w niewiedzy ogromniej 😀 prosze sobie przeczytać ostanie 5 raportów od 2010 do 2015 na temat stosowania srodków chemicznych w sadownictwie przez ostatnie 5 lat z raportu wychodzi ze sadownicy i ogrodnicy stosuja z ponad 67% nadwyżką srodki chemiczne na terenie Poslki mało tego stosuja w czasie niedozwolinym wiec uznaje sie ich tez za ososby ktore maj wplyw na wymieranie pszczół. Jesli chodzi o pszczoły to to rolnicy maja wieksza przewage.
  Wiec prosze nie pisać ze ta targu jemy ekologiczne warzywa

 7. maciej ty idioto nie widzisz nagłówka ze tu pisze sie o podwórku nivea i swiecie dzieci??wez na innej stronie sie publikuj cymbale

  • Jako, że sam doszedłeś, że jest to artykuł o dzieciach po pewnie już nie przeszło Tobie przez myśl, że dzieci to również mogą czytać, oczywiście także Twoje głębokie przemyślenia wysokiej jakości … Pomijam, że zarzut o nie pisaniu na temat możesz kierować nie tylko do mnie, ale dzięki za wyróżnienie …

  • Drogi emotikonie 🙂

   trafiłeś z komentarzem w 10, może bardzo dosadnie ale jednak w 10.

   Pan Maciej lubi pisać i być w tym temacie, zapomina jednak, że sam pracuje w korporacji, która zapewnia jego rodzinie pewne jutro ale jemu łatwo się pisze i tylko pisze o rolnikach, handlujących itd. lecz sam nie założy własnej działalności czy gospodarstwa, żeby chociażby chronić własne dzieci przed złem gospodarki globalnej.
   Dlaczego tak jest? Wszyscy pamiętamy, bo sam o tym napisał, po prostu jest do tego zbyt leniwy.
   Napisał jednak, że jest zwykłym robotnikiem i jest mu dobrze tam gdzie jest – to też pamiętamy, tak jak Pan pamięta wszystkie rzeczy burmistrzowi czy innym osobom publicznym.
   Przypominam o tym, gdyż wydaje mi się, że aktywność Macieja nie jest przypadkowa na tym forum.

   Może chodzić o jakieś tam kompleksy, o których też pisał ale…. .

   Jeśli bardzo zależy Panu Maciejowi na tym co napisał, może przecież zatrudnić się w warzywniaku czy u rolnika za bardzo niską pensję bez umowy i wtedy zapewni niskie ceny swoją niską pensją.

   Najłatwiej przyłączyć się w uroczyste otwarcie podwórka nivea (żeby się pokazać), które wybudowała tak nielubiana korporacja i to na dodatek NIEMIECKA!

   Ja tu dostrzegam niekonsekwencję działania TP i …. ach szkoda pisać.

   Wszystkim dzieciom życzę aby miały swoje święto codziennie!
   Bawcie się dobrze na podwórku Nivea i nie tylko.

   • Panie Niemiec już Panu pisałem, że właścicielem Paroca jest fundusz kapitałowy o charakterystycznym działaniu private equity … Pisałem, że znam osoby, które sadzą warzywa w miarę ekologocznie, miłe, że interesuje się Pan talerzem mojej rodziny … Jakoś sobie radzimy … O tym kto jaką działalność może otworzyć też już pisaliśmy, i dziwi mnie fakt, że Pan jeszcze banku własnego nie otworzył albo firmy wydobywczej ? Pan na prawdę jeszcze tych dziecinnych argumentów używa w dyskusji,chociaż tutaj może to uzasadniać temat dzieci …

    To, że nie chciałbym prowadzić własnej działalności w Polsce podtrzymuje, nie wiem co tym sensacyjnego ? Fakt, szkoda by mi było życia na to …

    Jeśli zna Pan jakiś szczególny powód dlaczego piszę na tym forum, proszę się nie krępować – z reguły ludzie nie dowiadują się o tylu informacji o sobie jak od obcych osób …

    Kompleksów niestety nie mam, wyleczyła mnie z nich jakaś dekadę temu pewna książka.

    Oczywiście sedno trzemeszeńskich handlowców skupiłbym na tym, że gmina miała zbudować na mini targu infrastrukturę do handlowania i nie spełniła obietnicy … Co ma wspólnego z tym moja działalność jako handlowca ? Panu się mieszają wątki, sporo pracy na słońcu było ??

    Odnośnie TP to otwarcie było tylko raz, My będziemy tam za rok z fajnymi nowymi pomysłami na konkursy dla dzieci. Nikt się pod nic nie podpiął … Namiętnie szuka Pan dziury w całym, oczywiście ma Pan do tego pełne prawo …

    Dlaczego Pan mi uporczywie dyktuje gdzie mam się zatrudniać ? Co to ma wspólnego z tematem ? Swoim zwyczajem nasmarował Pan sporo insynuacji, jakiś sobie znanych wniosków czepiając się wątków, które są gdzieś obok tematu – licząc chyba, że dam się sprowokować … Panie Niemiec, my się już tyle znany … Zlituj się Pan, nad sobą …

    • Panie Macieju,
     A propos wątków obok tematu to Pan jest chyba specjalistą w tym zakresie i nie tylko ja to zauważyłem.
     Co Pan z tym bankiem? U mnie kredytu Pan nie dostanie, nawet zaufania.
     Jeśli dobrze rozumiem Pański wpis to żałuje Pan,że nie posiada kompleksów – a to ciekawe.
     Jeśli zdiagnozował Pan je u siebie sam ponad dekadę temu, to mam wrażenie że albo diagnoza źle postawiona albo lektura nieodpowiednia – chyba nie jestem sam w tym przekonaniu.
     Absolutnie nie chciałem Pana prowokować ale mimowolnie chyba tak się stało sądząc po Pańskich monotematycznych odpowiedziach, za co serdecznie przepraszam.
     Był taki polityk, który na każde zadane pytanie prędzej czy później odpowiadał, że Balcerowicz musi odejść.
     Tak mi się jakoś skojarzyło …
     Podkreślam, nie chcę prowokować – tylko uprzejmie ostatni raz w tym wątku Panu odpowiedziałem.
     Chyba,że to nie tylko kwestia prowokacji,a niewyleczonego kompleksu ostatniego słowa.
     Przekonamy się.

     • Panie Niemiec na szczęście nie Pan decyduje na tym forum kto i kiedy kończy dyskusję … Kompleksów na Pana nieszczęście nie mam, powtarzam – bo Pan ciągle dopisuje sobie jakieś nadinterpretacje … A teraz do meritum bo reszta to didaskalia, Pana domysły, często oszczercze bez konkretów – może sobie Pan pluć w ekran jako anonim, ja sobie na to pozwolić nie mogę z prostej przyczyny – szacunku dla prawdy, której uczyłem się przez lata.

      Pytam, czy jest Pan za tym, żeby gmina wybudowała na swojej działce odpowiednią infrastrukturę do handlu ? Czyli wypełniła swoją obietnicę ?

      Bo to jest sedno moich wpisów – nic więcej – i zawsze to podnoszę, kiedy jest poruszany ten temat, a wraca jak bumerang …

 8. Panie Niemiec! Zazdroszczę Panu tej umiejętności trafiania słowem w sedno. Nic dodać nic ująć. Mdło mi się robi na widok tych t-shirtowych patriotów. Między Pana wpisami a wpisami pana Macieja widzę mniej więcej taką różnicę jak między marszami KODu a Młodzieży Wszechpolskiej. Na tych pierwszych oprócz grupy polityków widzę radosnych, z poczuciem humoru uśmiechniętych ludzi, zadowolonych z życia. Na tych drugich zaciśnięte pięści i hasła ze słowem „śmierć”.
  A już rozwalił mnie pan Maciej, wzór cnót wszelakich, stwierdzeniem, że unikanie podatku przez drobnych handlowców jest usprawiedliwione.
  A taki z niego niby państwowiec. Ehhhh, szkoda gadać

 9. Macieju, dostałeś po nosku, cenię Cię jednak za upór w prezentowaniu swoich poglądów ( z którymi ja się nie zgadzam i inaczej myślę ).Nie obrażasz się na słowa krytyki i to jest u Ciebie godne podziwu . Bardzo ładnie polemizujesz, kulturalnie, czasem dajesz mądre argumenty, a czasem kuriozalne.
  Pozdrawiam Cię serdecznie, a Niemca z krwi i kości to nawet całuję za całokształt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj