Strona główna Kultura Dzieci świętowały w Niewolnie

Dzieci świętowały w Niewolnie

910
11

Pierwszego czerwca w Niewolnie zorganizowano festyn z okazji Dnia Dziecka. Na uroczystość, która rozpoczęła się punktualnie o godzinie 16, dotarło aż 63 najmłodszych mieszkańców sołectwa wraz z opiekunami.

Dla uczestników przewidziano szereg atrakcji. Był konkurs wiedzy oraz liczne zawody sprawnościowe i taneczne. Odbył się także konkurs rysunkowy, polegający na stworzeniu pracy pt. „Moja wieś”. Prace dzieci zawisną w świetlicy wiejskiej. Wszyscy milusińscy otrzymali prezenty na przywitanie, a następnie wzięli udział w losowaniu nagrody. Wśród fantów były przybory szkolne, torby, gadżety biurowe, okulary do pływania, kredki i flamastry.

Na festynie nie zabrakło też szwedzkiego stołu z jedzeniem i napojami, przejazdów bryczką, jazdy quadem oraz nauki tańca, poprowadzonej przez dziewczyny z zespołu „Świerszcze”.

Impreza zakończyła się o godzinie 19.

(fot. Łukasz Zalewski)

11 KOMENTARZE

  1. fajna organizacja,ale to jest do przewidzenia…skoro za organizacje bierze się aga Balcerek i asia lisiecka!pozdrawiam dziewczyny!!!”życzliwa”

  2. Brawa dla soltysa ! Zorganiozwal super impreze. mozna !? -MOZNA ! W koncu zacznie sie cos dxiac w niewolnie, Bo od 19lat stalo w miejscu,Nic sie nie dzialo….

  3. To dobrze, że teraz obecny sołtys zaczyna też działać. Ma kogo naśladować, od poprzednika może brać wzór przyzwoitego człowieka.

  4. Sołtys na razie nie jest aktywny. na razie zorganizował imprę dla dzieci, za to dzięki. Należy widzieć że sołtys miał „pracowników” w postaci ludzi lubiących działać społecznie.

  5. Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tej imprezy: społecznikom i sponsorom w imieniu Dzieci i ich Rodziców serdeczne dzięki. Fajnie, że tego dnia faktycznie dzieciaki były najważniejsze i chyba fajnie się bawiły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj