Działkowcy dziękowali za swoje plony

13 Flares Facebook 13 Google+ 0 Filament.io 13 Flares ×

Nie tylko rolnicy dziękują za zebrane plony.  W Sali Działkowca w Trzemesznie corocznie spotykają się członkowie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie. aby świętować działkowe dożynki.

Zebranych gości przywitał prezes ROD Waldemar Kwiatkowski, który przedstawił krótki rys historyczny ogrodu oraz prace remontowe i budowlane, które przeprowadzono na przestrzeni ostatniej dekady. Tym samym podziękował aktywnie pomagającym w tych pracach działkowcom, którzy wszystkie prace na rzecz ROD Jana Kilińskiego wykonali całkowicie bezpłatnie! Tradycyjnie nagrodzono także najpiękniejsze działki oraz wyróżniono osoby aktywnie wpierające działania ogrodu.

Przed salą Domu Działkowca można było podziwiać owoce pracy trzemeszeńskich działkowców oraz fantazyjnie wykonane plony ogródkowe, a wśród nich znalazła się m.in. żaba w koronie, mrówka czy warzywne gryzonie. Po zakończonej części oficjalnej prezes zaprosił do wspólnej zabawy, która trwała do samego rana.

rod2 rod3 rodrod4 rod5 rod6 rod7 rod8 rod9 rod10 rod11

 

23 Komentarze do Działkowcy dziękowali za swoje plony

ogloszenia
 1. Nana pisze:

  Piękne dekoracje,cudowne kompozycje.Podziw mój zakłóca paskudna mysz z pietruszkowym ogonem.(foto nr 9)
  Patrząc na te dary działkowej roli pachnie jesienią-barwną,apetyczną i romantyczną.
  A mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień…

 2. Nana pisze:

  Na9. zobaczyłam też kreta Brr,brrr.

 3. kale pisze:

  ja myślę, że nie do końca Pan prezes mówi prawdę bo aktywnie pomagający działkowcy prace te oddali w ramach odpracowania godzin na rzecz ogrodu De facto inni którzy nie mają czasu jak emeryci płaca za nie odpracowane godziny!!! Więc w czym się tak zasłużyli? że trąbią w jedną trąbę z prezesem? Gdzie inni działkowcy którzy od wielu lat mają działki i dbają o ich stan i przede wszystkim o wizerunek tego ogrodu?! To po prostu żenada tego zarządu.

 4. kale pisze:

  i jeszcze jedno- nagrodzono jak zwykle od wielu już lat te same osoby a za wstęp trzeba było zapłacić!!! więc dla kogo te dożynki? dla ludzi nie związanych z ogrodem? pewnie to Pijarowskie działania smutnego P.prezesa …

 5. Działka pisze:

  Kali BRAWO odwaźyłeś sie.

 6. kale pisze:

  nie trzeba być prezesem by coś zrobić wystarczy wybrać właściwych ludzi do zarządu, ambitnych i chcących coś zrobić bez pochwał i tych wyniosłości i bezdennych uśmiechów elity obecnie tam panującej i traktować wszystkich członków tego ogrodu bez przykrych aluzji do niewiadomo czego i ironicznych uśmieszków tego prezesa do wszystkiego co przeciw i wbrew jego wybujałych ambicji i samo oceny siebie wyżej jak ponad wszystkich,( tu widać jego mało dopasowany strój ), a wszystkim co prawdę i fakt biorą za pogardę za to co piszę wystarczy pogratulować i oddać poklask za wierność obecnie panującemu. w końcu tak na marginesie- wierność ta nie będzie trwała wiecznie bo i cesarza zdradzono,a nie jeden na jego gó…. się przejechał

 7. julek pisze:

  kale masz racje ale czy sam coś zrobisz? ludzie tylko dopytują się o co chodzi i podpowiadają co zrobić maja też swoje pomysły ale jak przychodzi do wyborów to nie idą i tak w kółko od wielu już lat. można się przecież spotkać i pogadać jak poprawić to i owo ,a przede wszystkim rozwiązać ten zarząd i prezesurę tego Pana bo przecież prezesem się bywa a nie jest na zawsze. pozdro.

  • Magda pisze:

   można też kupić sobie kawałek ziemi dowolnej wielkości w dowolnym miejscu i uprawiać ją dokładnie tak, jak się zachce. bez nagród, bez prezesów – i bez fochów, że niesprawiedliwie 😉

   • kale pisze:

    chodzi o fakty, a nie o nagrody nie dawali- nie muszą nic dawać ale to kłamstwo które p.prezes przedstawia o bezpłatnej pracy działkowiczów na rzecz ogrodu!!!! ludzie z ciemno-ogrodu gdzie Wy się uchowaliście? żyjecie w wąskim przedziale czasu i wiedzy bo myśleć nie umiecie!!

 8. kale pisze:

  dzięki dobrze by było pobudzić ludzi związanych z ROD do dyskusji na ten temat choćby na łamach tych komentarzy lub w innej bardziej przyjaznej formie.

  • Do Działkowców pisze:

   Napiszcie co Was boli,a nie gadajcie po kątach.Grzecznie można na tym portalu podyskutować i wszystko można w zgodzie i we wzajemnym poszanowaniu naprawić i nadal się szanować.
   A te nasze działki są takie piękne!
   A ten nasz Prezes nie jest taki zły!

   • kale pisze:

    nie ma co naprawiać – potrzeba twardych zmian, a kto nie szanuje ten już szanować nie będzie więc nie ma z kim rozmawiać wszystkie trąby tak samo trąbią cyt.
    A te nasze działki są takie piękne! (są i inne,a tylko wy dostajecie nagrody)
    A ten nasz Prezes nie jest taki zły!(widać kto i gdzie mu wchodzi),aż rzygać się chcę – wychwalajcie Pana! to Wasz problem.

    takie hasła są dobre dla takich właśnie ludzi jak Wy którzy sami nie potrafią myśleć- dzięki, że tych myślących jest więcej! pozdrawiam.

    • lila pisze:

     To właśnie chodzi o to żeby się odezwali ci myślący .Sam pan Kale nic nie zdziała.

     • lila pisze:

      Kale nikt cię nie wspiera!A może się mylisz ?Skoro na działkach jest więcej myślących,to dlaczego się nie odezwą?Boję się że jesteś sam .

 9. kale pisze:

  Lila może masz rację lub nie znasz opinii innych- ciekawe do, których Ty należysz!?- ale wszystko w swoim czasie.pozdrawiam

 10. artur pisze:

  witam wszystkich. czytając wasze opinie wychodzę z podziwu że piszecie swoje żale i podpisujecie się anonimowo.Jeżeli naprawdę brak Wam odwagi by się podpisać to po co te komentarze.Chcecie coś zrobić to zróbcie.Są zebrania można się wypowiedzieć.Ja osobiście nie uczestniczę w tych zebraniach z braku czasu co nie znaczy że akceptuję wszystkie decyzje jakie tam zapadają.Nie ma mnie biorę to na klatę.Niestety ale muszę się zgodzić Kale ma coś racji.

 11. artur pisze:

  chodzi o te bezpłatne prace, a wiadomo że wszystko robi się w ramach odpracowania godzin takie przynajmniej informacje są zamieszczane na tablicy – że kto jest chętny może odrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado