Strona główna Polityka Dyżur poselski Tadeusza Tomaszewskiego

Dyżur poselski Tadeusza Tomaszewskiego

2237
18

Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski zaprasza na dyżur poselski, który odbędzie się 1 marca (poniedziałek) w Trzemesznie, w godz. 12:00 – 13:30.

Miejsce dyżuru: Klub Seniora, ul. Piastowska 8.

Kontakt telefoniczny do Biura Poselskiego: 601-287-775.

W godz. 14:30 – 16:00 zaplanowano także dyżur w siedzibie Biura Poselskiego w Gnieźnie, ul. B. Chrobrego 40/41 (wejście od ul. Rzeźnickiej).


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

18 KOMENTARZE

 1. Pytanie zasadnicze ? Tworzy Pan koalicję , Platforma SLD, dlaczego nie chcecie oddać budynku Domu Dziecka albo sprzedać go Gminie z bonifikatą ?

 2. Bardzo dobre pytanie.
  Panie Pośle!
  W czym Gmina Trzemeszno jest gorsza od Miasta Gniezno, któremu władze Powiatu KO + Lewica darowały nieruchomości?
  Dlaczego jeden samorząd ma coś za darmo a drugi ma płacić?
  Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź.

 3. Zaczynam wyczuwać w powietrzu smród jakichś (zbliżających się) wyborów… Co do Domu Dziecka, to też chciałbym usłyszeć odpowiedź Posła!

 4. I znowu przyjedzie opowiadać bajki, co to lewica zrobi jak dojdzie do władzy?
  Czym będzie skutkować dojście do władzy w kraju przez komuchów i postkomuchów?
  Tym, że, np. majątek publiczny, który mógłby służyć społeczności lokalnej ( nieruchomość Domu Dziecka) nie będzie przekazany nieodpłatnie?
  A Wy frajerzy dajecie się nabrać na jakieś hasełka, które w żaden sposób nie przekładają się na poprawę życia mieszkańców.
  Będziecie mogli zrobić sobie aborcję.
  Faktycznie ambitny program…
  A co poza gadaniem o seksie proponują postkomuniści i komuniści?

  • Mam wrażenie, że jesteś z tych drugich frajerów. Tych co uwierzyli w bajki posła Dolaty, który w Trzemesznie pojawia się regularnie……….. przed każdymi wyborami.

   • Koń to zwierzę, które idealnie obrazuje Twoje postrzeganie bieżącej polityki. Jak krytykujesz postkomunistów i komunistów to na 100 % jesteś wyznawcą PiS. Tak to próbują kreować tacy jak Ty, a prawda jest inna.
    I tu Ciebie zaskoczę. Musisz spojrzeć poza klapki. Tylko jak tu spojrzeć jak jest się koniem, który ma takie klapki mocno osadzone?

    • Z tego co widzę po Twoich wpisach to sam masz klapki, a nawet klapy na oczach i wszystkich co mają inne zdanie niż Twoje widzisz jako komuchów, postkomuchów lub komuchów/ko. A nazwać Ciebie osłem to obrazą byłoby dla osła.

 5. Dziękujemy panie pośle, że raczy pan nawiedić naszą gminę! Dziewczyny burmistrz radują się również – przeszło 2 lata czekały za trzecim do trójkąta. Cieszymy się, że pomógł pan paniom burmistrz pozbyć się domu dziecka i że tak bardzo zależy Wam na wyeliminowaniu ze społeczeństwa osoby kalekie. Przyjmijcie to na klatę panie pośle, jak Panie burmistrz fakt przyjmują.

 6. Tak tu pytacie anonimowo, a wystarczy poświęcić te 10 minut w dniu 1 marca, o podanej godzinie i w podanym miejscu. Czy po prostu brak odwagi zapytać tak bezpośrednio? ???

  • No tak bo o tej godzinie każdy ma możliwość przyjść tak jak Ty towarzyszu/ko.
   Najprościej przyjeżdżać i opowiadać bajki.
   Konkretne pytanie i konkretna odpowiedź.
   Dlaczego Gmina Trzemeszno nie może otrzymać darowizny nieruchomości tak jak to zrobiono w przypadku Miasta Gniezno? Pytanie dotyczy oczywiście nieruchomości Domu Dziecka.
   Nie udawajmy, że poseł nie potrafi korzytać z takiej formy komunikacji.

   • Ty jako genialny anonimowy komuno-pisowiec może jemu zadaj to pytanie, to Ci pewnie odpowie. Jakbyś włożył trochę wysiłku umysłowego w przeczytanie tego artykułu to byś tam znalazł nr telefonu do biura poselskiego. Żeby zadzwonić to chyba nie musisz brać wolnego z pracy? Ale wiadomo, że jak zadzwonisz to sie numer wyświetli i się skończy anonimowe bohaterstwo.

    • A czy ja chcę stać się właścicielem tej nieruchomości jako prywatny inwestor? Jakbym chciał to z pewnością sprawę mógłbym rozwiązać w sposób opisany przez Ciebie czyli indywidualną rozmową.
     Zapomniałeś jednak o jednym, bardzo istotnym szczególe.
     TO JEST MAJĄTEK PUBLICZNY. POSEŁ JEST OSOBĄ PUBLICZNĄ I MA OBOWIĄZEK ODPOWIADANIA NA PUBLICZNIE ZADANE PYTANIA.
     Masz z tym jakiś problem?

 7. Szanowny Wyborco,

  Pisanie anonimów nigdy nie było moją mocną stroną. Więc po co miałbym to robić teraz ? Zresztą mamy raczej poważniejsze problemy jako naród – społeczeństwo niż wizyta bezpłciowego posła, który płynie w politycznym szambie już kilka dekad – czy to pod Moskwę czy pod Berlin – Brukselę, serwując oklepane komunały w ramach partyjnej służalczości. Choć jeśli uda się komuś realnie pomoc w ramach dyżuru, to będzie z tego jakiś pożytek …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj