Strona główna Polityka Dyżur poselski Tadeusza Tomaszewskiego

Dyżur poselski Tadeusza Tomaszewskiego

2678
33

Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski zaprasza na dyżur poselski, który odbędzie się 14 czerwca (wtorek) w Trzemesznie, w godz. 13:00 – 14:00.

Miejsce dyżuru: Klub Seniora, ul. Piastowska 8.

Kontakt telefoniczny do Biura Poselskiego: 601-287-775.

33 KOMENTARZE

 1. To nawet z pisu było tylu przeciwnych, a tutaj Pan poseł ? jeżeli wszyscy w wskazanej liczbie byli z lewicy obecni -pełen klub to świadczyłoby że ten Pan również, czy nie ma tutaj czegoś co potrzeba człowiekowi………..

 2. I ta banda postkomunistów w eurokokolchozie znów pluje na Polskę. Jedna to nawet zaczęła pierd…ć po szwabsku. Ciekawe czy wstydzi się naszego, polskiego języka czy wyszło jej prawdziwe szwabskie oblicze? Partia Nocnej Zmiany liczy na powtórkę z czerwca 1992! Wasze niedoczekanie zdradzieckie mordy!

  • (Anty)lewaku ruski TROLLU znajomość języków obcych to nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach. Gdybyś ty uczył się Polskiego zamiast cyrylicy to byś potrafił czytać ze zrozumieniem i byś rozumiał co Polacy mówią a tak tylko tv rosijja i bandyta putin jest dla ciebie zrozumiały.

   • A ty inteligencie ile klas skończyłeś? „Polskiego” (języka) pisze się z małej litery. Czytanie ze zrozumieniem u lewactwa czyli coś, co jest im obce. „Nocna zmiana” to taki film typu „Koszmar minionego lata”. Prędzej czy później sprawiedliwość was dopadnie zdradzieckie mordy. Komuchy i postkomuchy, konfidenci i donosiciele myśleli, że wiecznie będą kręcić wały na złodziejskiej prywatyzacji czy podatku VAT. Za rok po raz kolejny zawyjecie i chcę widzieć minę tego rudego szwaba, który teraz kreuje się na zbawcę Polski.

    • (Anty)lewaku ruski TROLLU twoja konfederacja z „krużgankiem oświaty” nawet progu wyborczego nie przekracza. A Polacy ich rozlicza za ceny paliwa, węgla, gazu, raty kredytów itp. ale ty tego nie zrozumiesz bo ty tylko cyrylicę znasz. Tak kwiczysz bo już grunt pod nogami się pali tej władzy. Kup dużo dużo pampersów i węgla z apteki dopóki jeszcze tani😀😀

     • Już dawno kupiłem węgiel. Pampersy zostawiłem dla takich jak ty. Widząc, co wyprawia lewactwo nie trzeba być geniuszem, aby wpaść na to, że tak się skończy ta lewacka polityka ograniczania stosowania głównego źródła energii w Polsce jakim jest węgiel. Ty lewacki inteligencie myślałeś i wszystkim wmawiałeś, że dobre dla portfeli Polaków jest zamykanie kopalni i elektrowni na węgiel w Turowie. Zapomniałeś już ty szwabski sługusie? Hołownia co mówił? Że Turów jest do zamknięcia. Trzaskowski co mówił? Że polski rząd musi wykonywać jakieś pseudo wyroki pseudo sędzi z brukselki. Nie wspomnę już o tych zielonych ekooszolomach, którzy myślą, że jednym panelem zastąpią wszystkie źródła ciepła i energii.

     • Jeszcze jedno. Ruskim trollem to jest rudy szwab, który widzi problem w tym, że Polska pomaga wyeksportować zboża z Ukrainy. Ruskie ścierwa cieszą się kiedy wiedzą i widzą, że po polskiej ziemi chodzą tacy pożyteczni idioci, którzy mają niestety posłuch wśród innych pożytecznych idiotów.

     • zdzichu, aleś Ty tempy.Jak nie było internetu to tylko twoja rodzina wiedziała żeś g..pi.

     • (Anty)lewaku i anonimie ruskie TROLLE to które kopalnie zostały zamknięte, gdzie, kiedy konkretnie dokumenty. Wasz super minister cieślak kabluje naczelniczkę poczty w Pacanowie,że śmiała zapytać o drożyznę i padalec prezes poczty grozi jej zwolnieniem dyscyplinarnym. To ta konfederacja jakie tam poparcie ma trolle?😀😀😀

    • (Anty)lewaku ruski TROLLU jeszcze jedno-węgiel w aptece jest na biegunkę😀😀😀😀😀to super, że go kupiłeś😀😀😀😀😀

   • (Anty)lewaku ruski TROLLU ty chcesz, żeby Polska wyszła z UE bo Twój mocodawca bandyta i morderca putin by łapę na nas położył. To jak tam ta konfederacja i jej poparcie😀😀😀😀

    • Zdzichu !Weź sobie przetrzyj te zaropiałe oczy i zobacz co się dzieje ,bo zachowujesz się jak byś przybył z innej planety.

     • A co się dzieje Anonimie?Ja widzę drogie paliwo, gaz, drogi węgiel i brak na składach, droga żywność, słaba służba zdrowia, praktycznie brak dostępu do stomatologa, drogie kredyty hipoteczne. Minister zwalniający urzędniczkę na poczcie, pastwisko zamiast lotniska i gruba kasa za pilnowanie go i mogę tak wymieniać i wymieniać ale nie wiem czy o to Tobie chodziło?

 3. Właśnie teraz w Sejmie Premier Morawiecki miażdży lewactwo, zwłaszcza platfusów, którzy nie chce pieniędzy z KPO! Zdzichu dlaczego popierasz platfusów, którzy nie chcą pieniędzy dla Polski? Tusk nie dorasta do pięt Premierowi Morawieckiemu. Mógłby mu buty czyścić. I jeszcze nie jest pewne czy tego nie spier.. liłby.

  • (Anty)lewaku ruski TROLLU- ty chcesz pieniądze z tego eurokołchozu? Kosiniak-Kamysz tego Pinokia pięknie zdiagnozował- notoryczny kłamca:) Jak tam poparcie dla konfederacji?:)

   • Wiadomo, że ty nie chcesz aby Polacy odzyskali pieniądze, które są ich pieniędzmi. Polacy płacą składkę więc chcą je odzyskać. Coś w tym dziwnego? Ty byś zrobił wszystko aby dorwać się do koryta. Ciebie diagnozować nie trzeba. Każdy wie co z tobą jest.

    • (Anty)lewaku ruski TROLLU- może wiesz tylko tradycyjnie kłamiesz i manipulujesz, że Polska wpłaca mniej pieniędzy niż dostaje. Przecież zwolennikom PiS wszystko odpowiada- ceny paliwa, ceny w sklepach, ceny węgla, wysokość rat kredytów i przecież mogą sobie chrustu nazbierać to po co pieniądze z eurokołchozu. Już niedługo pierwsze kartki się pojawią na zakup węgla a później już pójdzie lawinowo. Za gierka pierwsze były na cukier. Jak tam poparcie dla konfederacji?:)

     • Według ciebie Polacy mają płacić składkę i nie otrzymać z powrotem tych środków.

    • (Anty)lewaku ruski TROLLU ja jak i wielu innych Polaków chcemy należeć do UE i stosować się do zasad tam panujących i korzystać z praw i obowiązków, które nam przysługują. Wiem, że ty tych słów nie zrozumiesz bo są po Polsku a nie ruski napisane. Jak poparcie do konfederacji?😀

     • Jakie to niby zasady obowiązują w tym lewackim eurokołchozie? Sługusem byłeś, jesteś i będziesz.

     • (Anty)lewaku ruski TROLLU musisz poczytać wszystkie traktaty to będziesz wiedział jakie zasady- no ale jak ty tylko cyrylicę znasz to nie dasz rady😀😀😀Jak poparcie dla konfederacji?😀😀bo coś milczysz na ten temat😀😀

     • Zdzichu. Ty znasz traktaty na pamięć. Podaj więc zasady tego eurokołchozu. Konkretnie napisz, które paragrafy je wskazują. Czekam.

    • (Anty)lewaku ruski TROLLU- traktatów, ustaw nie trzeba znać na pamięć 😀😀 Przynależność do każdej organizacji nakłada na każdego jakieś obowiązki i jakieś prawa😀😀to prosta rzecz dla Polaków ale nie dla ruskich trolli. No dawaj to poparcie dla konfederacji😀😀😀😀👍👍

  • Pani na poczcie w Pacanowie powiedziała to wiesz co sobie z tego robili. Jeden pan Poseł w Sejmie z jedynej słusznej partii nawet się obraził, że śmiała powiedzieć, że posłowie kłamią. Oni żyją w swoim świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj