Strona główna Sport i rekreacja „Dwójka” druga w powiecie

„Dwójka” druga w powiecie

2539
9

Dzisiaj w Szkole Podstawowej im. Powstania Wielkopolskiego w Kruchowie odbył się finał Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Siatkowej (dziewcząt).

Do zawodów przystąpiły cztery szkoły – zwycięzcy rejonów, na jakie podzielony jest powiat gnieźnieński w rywalizacji gier zespołowych.

Nasze zawodniczki zapewniły sobie udział w finałach powiatowych po tym, jak pewnie pokonały rówieśniczki z trzemeszeńskiej „Jedynki”, Kruchowa i Trzemżala w zawodach gminnych.

13 lutego na swoją korzyść rozstrzygnęły pojedynki z dziewczętami ze szkół należących do naszego rejonu – Łubowa i Szczytnik Duchownych. Gospodarzem tego etapu rozgrywek było Kruchowo.

W piątkowym finale uległy tylko zespołowi z Kiszkowa, zostawiając za sobą Gniezno i Czerniejewo.

Reprezentacja szkoły: Klaudia Lisiecka, Zuzanna Balcerzak, Zofia Wojtaszewska, Karolina Jankowska, Karolina Baczyńska, Karolina Kasprzyk, Milena Wiśniewska, Wiktoria Wachowska, Julia Falkowska, opiekun – Justyna Stankowska.

Wyniki spotkań drużyny z SP2 Trzemeszno:

SP nr 2 – Łubowo (21:25, 25:20, 15:9)
SP nr 2 – Szczytniki Duchowne (25:8, 25:5)
SP nr 2 – Czerniejewo (25:13, 25:17)
SP nr 2 – Kiszkowo (21:25, 22:25)
SP nr 2 – Gniezno nr 7 (25:11, 25:12)

J.S.

9 KOMENTARZE

    • ojoj! włącz myślenie! gdyby istniało gimnazjum to dziewcznki z jedynki byłyby w pierwszej i drugiej klasie gimnazjum a przez reformę sa w 7 i 8. Co tytaj jest nieuczciwe? Dwójka posiada ostatni rok oddział gimnazjalny i tyle. Nieuczciwa(y) jesteś ty, bo ewidentnie twoim celem jest postawić szkołę w złym świetle! ( dlaczego nie zamartwiłaś(eś)sie o dziewczynki z pozostałych szkół?, przecież Kruchowo, Trzemżal i szkoły z powiatu też posiadą oddziały gimnazjale!) Wstyd mi za ciebie.
      Pozdrawiam i życzę Tobie wszystkiego dobrego!

  1. No cóż prawda zabolała mamusie z gimnazjum:) Tez pozdrawiam i radze włączyć myślenie. 7 i 8 klasa to nie to samo co 3 gimnazjum. I proszę nie podszywać się „przebiegle” pod rodziców z jedynki. Nadal uważam ze jest to nieuczciwe. Szkoła podstawowa to nie gimnazjum!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here