Strona główna Na sygnale Dwie akcje OSP w Trzemesznie

Dwie akcje OSP w Trzemesznie

948
10

Dwie akcje poza terenem naszej gminy odnotowali dzisiaj strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie. Krótko po godzinie 9 zostali wezwani do wypadku, który miał miejsce na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego w Gnieźnie. Fiat Punto (kierowany przez 29 latka) uderzył w barierę energochłonną przy zjeździe w kierunku Torunia.

Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był przytomny i opuścił swój pojazd o własnych siłach. Na tę chwilę nie są znane przyczyny tego zdarzenia.

Niedługo po powrocie do bazy strażacy z trzemeszeńskiej straży zostali zaalarmowani ponowni. W Jankowie Dolnym doszło do pożaru kotłowni w domu jednorodzinnym. Akcja na miejscu cały czas trwa, nasza jednostka działa wraz ze strażakami z PSP w Gnieźnie i OSP w Strzyżewie Smykowym.

W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

10 KOMENTARZE

 1. Wykurzmy Osiniec, Firlej, Radzymin. No kurcze takie tam dziury mają nam podskoczyć? Nieeeeeeeeeeeeeeeeee daaaaaaaaaaaaaaaamy sięęęęęęęęęęęęęęęeeeee!!!!

  • Nie damy się! mamy 24 miejsce ale nadal jest duża szansa! Zjednoczmy się i razem pokonamy ich wszystkich… Wpisujcie adresy swoich znajomych – niech tylko potwierdzają link z maila. Jeżeli limit (10 głosów) zostanie osiągnięty to można głosować z innego PC,tel. lub tabletu (chyba, że już założyli blokadę).

    • Niestety też mam takie odczucia… mamy 26 miejsce. Wyprzedziła nas nawet Brzeźnica Bychawska, która (wg WIKI) ma 537 mieszkańców… szkoda słów.

 2. Akcja bardzo ładna, którą popiram w 100%, ale trafił się trzemeszeński patriota (specjanie z małej)który tej akcji totalnie nie popiera na FC. Ciekawe czy gdyby pozbył się wszystkiego co nie jest polskie, w swym zwyczajnym życiu, to czy miał by co zjeść i w czym chodzić, A jakim autem jeżdzi, o ile ma takowe? Czy tylko polskiego sprzętu używa, lub oprogramowania nawet do głoszenia swych teorii. Przecież FB nie jest polski!!!! HIPOKRYZJA

 3. Podaj choć inicjały tego patrioty ,bo jak to jest pan L. to już by rozum stracił! Jak można nie być za podwórkiem! Mam nadzieję, że to nie ten pan.

  • Panu L. zwracam honor, za podejrzenie krytyki ” podwórka Nivea.” Już wiem kto występuje przeciw tej akcji.
   Na szczęście moje nie jest to pan Kacper, widzę w nim potencjał i nadzieję, że zejdzie z tej paskudnej drogi, po której teraz idzie.
   Pan Kacper nie jest jeszcze wśród trzemesznian ostatecznie stracony, liczymy, że opamięta się i będzie fajnym radnym.

   Ten ,kto krytykuje tę radosną akcję, to zły ssak. Nie jest godny żadnego określania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj