Strona główna Sport i rekreacja Drugi przegrany sparing Zjednoczonych

Drugi przegrany sparing Zjednoczonych

374
1

Dzisiaj o godz. 18.00  na Stadionie Miejskim w Trzemesznie odbyło się spotkanie towarzyskie pomiędzy zespołem gospodarzy, a ekipą LKS Ślesin. Lepiej z tego pojedynku wyszli goście pokonując miejscowych 5:1. Jedyną bramkę dla Zjednoczonych zdobył Adam Konieczny.

Było to drugie z trzech zapowiadanych meczów kontrolnych podopiecznych Łukasza Kańczukowskiego – w pierwszym ulegli drużynie Vitcovii Witkowo 2:1. Tym razem też nie zdołali pokonać rywala, ale to spotkanie było ważne nie ze względu na wynik, a możliwość sprawdzenia całego dostępnego składu z Grodu Kilińskiego. Na płycie pojawili się znani już zawodnicy Szymon Płoszyński, Łukasz Popielski, Mikołaj Humański, Michał Kachniarz, Marcin Nowak, Adam Konieczny, Krzysztof Majchrzak, Arkadiusz Konieczka, Patryk Sobucki i  Michał Wiśniewski, ale szansę dostali także juniorzy Norbert Mazur, Damian Giza, Łukasz Łukiewski i Michał Fajfer. W sparingu zagrali również Grzegorz Meller – zawodnik Wełny Skoki, wracający do gry w barwach Zjednoczonych Marcin Mikołajczak, Mateusz Trojanowski wychowanek z Zakładu Poprawczego w Trzemesznie oraz  Maciej Ślusarczyk. Na boisku zabrakło wygrzewających się na tureckiej plaży Kamila Wysockiego i Krzysztofa Chojnackiego.

Wynik odzwierciedla tylko to, że na boisku było dużo rotacji, a Łukasz Kańczukowski tasował zespół, testując wszystkich z przymierzanych do składu zawodników. Jaka ostatecznie kadra będzie walczyć w szeregach Zjednoczonych dowiemy się prawdopodobnie w najbliższy weekend.

W trzecim sparingu Zjednoczeni Trzemeszno podejmą na własnym boisku zespół Kotwicy Kórnik. Mecz zaplanowano w najbliższą sobotę 3 sierpnia o godz. 18.00.

IMG_5610 IMG_5622 IMG_5621 IMG_5620 IMG_5615 IMG_5612 Zjednoczeni
 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here