Strona główna Różne Dożynki odbędą się w Trzemesznie

Dożynki odbędą się w Trzemesznie

5503
18

Zapadła decyzja w sprawie tegorocznych dożynek. Odbędą się one 25 sierpnia w parku „Baba” w Trzemesznie.

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim odbyło się w tej sprawie spotkanie burmistrza z przewodniczącym Rady Miejskiej, wiceburmistrzem i dyrektorem Domu Kultury.

Bardziej szczegółowe uzgodnienia mają zapaść w środę, kiedy to zbierze się komitet dożynkowy. W jego skład wchodzą urzędnicy miejscy, kierownicy jednostek organizacyjnych gminy i sołtysi.

Przypomnijmy, że dożynki miały odbyć się w tym roku w Ochodzy. Rada sołecka Gołąbek podjęła jednak niedawno decyzję o rezygnacji z ich organizacji, tłumacząc ją złą współpracą z urzędem i Domem Kultury.

18 KOMENTARZE

  1. Kto widział żeby dożynki były w mieście, to jest święto rolników więc powinny być na wsi albo wcale . A to jest chyba tylko dla miastowych żeby się upić i to jest żenujące.

  2. Bardzo dobrze, że dożynki z mieście.
    Rolnicy dosyć się narobią a ukoronowaniem ich pracy będzie impreza stworzona przez miasto. Może w końcu nie będzie tego bezsensownego uczestnictwa w zawodach sportowych do których dosłownie ludzie byli zmuszani.

  3. Czyli powtórka z rozrywki kolejne beznadziejne nudne takie same od kilkunastu lat .Szkoda na to wydawac kase pan Pokorski bardzi dobrze zrobił chciał cos zmienić szkoda ze sie mu nie udało.Nie którzy tu piszą ze dożynki powinny być na wsi i słusznie tylko nie rozumie dlaczego maja pretensję ze będą w Trzemesznie😀.Pozdrawiam wszystkich z wioski😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here