Strona główna Różne Doprowadził do śmierci psa, nękał byłą żonę

Doprowadził do śmierci psa, nękał byłą żonę

5293
10

Kilka dni temu trzemeszeńscy policjanci otrzymali zawiadomienie od mieszkanki naszej gminy, dotyczące gróźb pozbawienia życia, które do kobiety kierował były mąż, także zamieszkały w gminie Trzemeszno.

Prokurator zdecydował o zatrzymaniu 60-latka, wobec którego prowadzone jest już postępowanie o uporczywe nękanie pracownika Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W jednym z budynków na terenie miejsca przebywania zatrzymanego mężczyzny ujawniono truchło psa. Czworonóg nie miał dostępu do wody i karmy. W pobliżu nie było też żadnego pojemnika na pożywienie. Według wstępnej opinii przybyłego na miejsce weterynarza, pies został zagłodzony.

19 listopada prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzuty uporczywego nękania byłej żony, a także znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem doprowadzając do jego śmierci oraz znieważenia funkcjonariuszy policji podczas czynności zatrzymania. 

20 listopada Sąd Rejonowy w Gnieźnie zdecydował o tymczasowym trzymiesięcznym aresztowaniu 60-latka. Sprawa jest w toku.

KPP w Gnieźnie

10 KOMENTARZE

  1. Biedny, kochany piesio. Ile musiał cierpiec. Szkoda ze dopóki n dojdzie do tragedii nic nie można zrobić…… jak ludzie reagują to są pomawiani ze nie mogą tak mówić a macie dowody i sranie w banie. Biedny piesek. Mam nadzieję surowy wyrok

  2. Chyba jest jasne, że brak wody i pożywienia nie jest wystarczającym dowodem na to że pies był głodzony. Bo pojemniki na wodę i pożywienie mogły zostać zabrane po zdechnieciu psa. To może ustalić tylko odpowiednie badanie.

    • Zwyrodnialec zostanie ukarany niedożywiony pies jest narażony na choroby i przedwczesną śmierć nie ma dyskusji zawinił musi być ukarany wedle prawa a społeczeństwo go też ukaże obojętnościom pewnie nikt już mu ręki nie poda a rodzina się odwróci takie są konsekwencje złego działania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj