Strona główna Różne Dom z działką już od 369 tys. zł. Doskonała lokalizacja.

Dom z działką już od 369 tys. zł. Doskonała lokalizacja.

8720
0

Jeszcze w tym roku zamieszkaj we własnym domu jednorodzinnym. Inwestycja firmy BSHouse w Miatach dobiega końca.

W sprzedaży domy parterowe o powierzchni 98m2, położone na działkach od 684 do 1264m2. Koszt budynku w stanie deweloperskim, wraz z gruntem, nawet od 369 tys. zł!

Każdy dom ma prostą, regularną bryłę, zwieńczoną dwuspadowym dachem co pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń zamieszkania przy jednoczesnym zapewnianiu niskich kosztów użytkowania.

Budynek posiada przestronną strefę dzienną z jasnym, dobrze doświetlonym salonem z bezpośrednim wyjściem na taras zewnętrzny oraz funkcjonalną kuchnię z osobną i praktyczną spiżarnią. Trzy ustawne sypialnie o regularnych kształtach pozwalają na ciekawą aranżację wnętrza.

Dom przeznaczony jest dla osób ceniącej funkcjonalne wnętrza. Elewacja ogrodowa wzbogacona została niewielkim tarasem. Lekko cofnięte w stosunku do całego budynku wejście pozwoliło wydzielić wygodny wiatrołap.

Dodatkowo w budynku zlokalizowano kotłownię dostępną zarówno z domu, jak i z zewnątrz budynku (opcjonalnie istnieje możliwość przedzielenia kotłowni i wydzielenia dodatkowej toalety). Bardzo dobry standard wykończenia jest niewątpliwie jednym z atutów domu.

Rozprowadzone zostały instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz centralnego ogrzewania. Podłogi są przygotowane do ostatecznego wykończenia, natomiast ściany gotowe do szpachlowania i malowania kolorem według własnej aranżacji.

Dom budowany z gazobetonu, ocieplony styropianem 20cm z położoną strukturą. Okna PCV 3-szybowe z elektrycznymi roletami zewnętrznymi, dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną.

Dowiedz się więcej o projekcie, sprawdź wizualizacje |TUTAJ|.

Firma BS House s.c. została założona przez 2 partnerów posiadających 20-sto letnie doświadczenie w budownictwie. Głównym zakresem działalności jest kompleksowa realizacja budownictwa mieszkaniowego oraz budowa obiektów kubaturowych wraz z zagospodarowaniem terenu.

Telefon: 698-637-787

E-mail: kontakt@bshouse.pl


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów: