Dobry początek rundy rewanżowej

903
2

Koniec sekcji reklamowej

Dzisiaj na stadionie miejskim w Trzemesznie ekipa Zjednoczonych rozegrała awansem pierwsze spotkanie rundy wiosennej. Do Grodu Kilińskiego zawitał beniaminek – Iskra Szydłowo. Miejscowym udało się zrewanżować za wysoką porażkę z pierwszej rundy i pokonać Szydłowo 2:1.

Pierwsze spotkanie sezonu z zespołem z Szydłowa zakończyło się wysoką porażką 0:6. Tym razem na własnym terenie Zjednoczeni byli górą i nie pozwolili zawodnikom Iskry wywieźć z Trzemeszna 3 punktów. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, a dokładniej – końcowe minuty pierwszej połowy. W 44 minucie do bramki gości trafił po asyście Krzysztofa ChojnackiegoAdam Konieczny. Trzemesznianie schodzili do szatni z dwupunktowym prowadzeniem, bo tuż przed gwizdkiem na listę strzelców wpisał się jeszcze  Grzegorz Meller.

Piłkarze z Iskry zdołali pokonać Szymona Płoszyńskiego w 62 minucie, ale był to ich jedyny celny strzał i komplet punktów zapisany został do dorobku Zjednoczonych. O ile pogoda będzie korzystna to podopieczni Łukasza Kańczukowskiego rozegrają jeszcze w tym roku mecz wyjazdowy ze Spartą Oborniki.

Skład: Płoszyński, Kachniarz, Humański, Wysocki, Meller, Chojnacki, Konieczny (90′ Fajfer), Majchrzak, Popielski, Sobucki, Wiśniewski. Rezerwa: Bauza, Giza, Maciejewski, Ślósarczyk, Kańczukowski. Trener: Kańczukowski, kierownik: Bauza.