Strona główna Różne Do pracowników Paroc Polska

Do pracowników Paroc Polska

12858
55

Koleżanki i Koledzy! Organizacje Związkowe działające w Paroc Polska, OPZZ Konfederacja Pracy oraz Solidarność 80 pragną poinformować, że 31 stycznia 2019 o godzinie 15.30 odbędzie się w remizie strażackiej trzemeszeńskiej OSP zebranie członków Związków. Spotkanie poprowadzi specjalista ds. prawa pracy Grzegorz Ilnicki.

Sprawa jest bardzo pilna i prosimy o jak najliczniejsze przybycie. Wszyscy członkowie zostaną zapoznani z obecną sytuacją w naszej firmie oraz działaniami, które możemy razem podjąć .

Tylko razem możemy poprawić naszą sytuacje w pracy. Proszę potraktować sprawę bardzo poważnie

Ze związkowym pozdrowieniem
Przewodniczący OPZZ Konfederacja Pracy Piotr Burczyński

Przewodniczący Solidarność 80 Jan Jakubowski

55 KOMENTARZE

 1. wszyscy chcą więcej zarabiać. Nie tylko pielęgniarki, policjanci i pracownicy Paroca. Czy droga do tego wiedzie wyłącznie przez strajki i protesty?

 2. Pracownicy w roku 2018 z powodu braku zawadnikow przegralismy 3- 0 walkowerem ale w tym roku mamy Lewego i Milika I wygramy ten mecz ale pozostali zawodnicy musza grac a nie mowic pozdrawiam ZZ

  • Palić opony to możecie przy okazji protestu a żeby zablokować 15 wystarczy spacerować po pasach – w niewielkiej odległości od siebie są przejścia dla pieszych i sygnalizacja świetlna. I droga skutecznie zablokowana

 3. Psy szczekaja a karawana jedzie dalej. Zarząd zrbi co tylko będzie chciał i wpływu na to żaden związek nie ma, bo siedzi w kieszeni zarządu a takie mydlenie oczu co my wam zrobimy jest śmieszne. Haha

  • Proszę o nie wysuwanie, takich oskarżeń. Powyższe twierdzenie należy traktować jako potwarz w stosunku do ludzi, którzy poświęcają swój czas i energię dla wspólnego dobra.
   Komentarz dalszy jest zbędny.
   Uprzedzam, że takie zachowanie jest podstawą do wystąpienia z powództwem o publiczne zniesławienie.

 4. Ile wy chcecie zarabiać i tak zarabiacie dużo w porównaniu do pracowników dojeżdżających np. z Orchowa do Gniezna,ludzie po wyższych szkołach na odpowiedzialnych stanowiskach zarabiają mniej i jeszcze długie dojazdy.Też duża grupa pracowników wśród waszej załogi to rolnicy,którym nie opłaca się pracować we własnym gospodarstwie to ciekawe.

 5. Proponuje informacje o zanieczyszczeniach, które wstawił pan ,,Tomasz Didymos” wstawić na wielki bilbort i postawić koło urzędu gminy.

  • Co to jest bilbort?
   Chyba bilbord.
   A co do naszych zarobków to proponuję się zatrudnić i sprawdzić, a nie szukać dziury w całym i oczerniac pracowników i zarząd oby dwóch związków.
   Co się stało to się nie odstanie. Straciliśmy nagrody jubileuszowe, ale to nie jest powód zeby nie walczyć o swoje i wspomodz zwiazki swoim zachowaniem i aktywnością . Bo niestety czym mnie ludzi w związkach to tacy ludzie jak pan M, pan B, pan T i paru innych beda mogli robic co im się podoba.

 6. POLICJA to organ państwowy jak i pracownicy sądów dają przykład jak w szybkim czasie skutecznie osiągnąc cel może to zamiast stać na mrozie z PIKIETĄ ………….CO PRZYNIESIE LEPSZY EFEKT ??????

 7. Ogromna pikieta na pewno zrobi wrażenie i informacja pójdzie w świat. Mam nadzieje ze firma uniknie takiej kompromitacji i dogada się ze ZZ

 8. Do Malpa uważaj na takie publiczne pomówienia bo też tam pracuje nie od wczoraj i jakoś nie spotkałem się z tym o czym piszesz.

 9. Może zainteresuje się ktoś dlaczego brygada ZZ ma wiecznie nadgodziny chociażby w sobotę niemowie już o zwykłych dniach tygodnia co robią po 4 godziny dodatkowo a zwykli ludzie niemaja wcale i dlaczego z różnych brygad są tylko nieliczni brani na nadgodzin związki sprawdzcie to co dla niektórych niema limitów i druga sprawa ogarnięcie temat szatni jak wiara kradnie co popadnie od mydła żeli po ubrania i buty .,……….Brygada x nie będę pisał która ma swoich co chodzą na nadgodziny a reszta lipa bo majster wielce z powołania nawet niespyta

 10. Na TI to samo tam każdy z biura ma inny harmonogram. Jedni chodzą na 5:00 , jedni na 6:00 a inni na 7:30 Ale jak mają podjąć jakąś decyzję to nie ma komu … cyrk

 11. Ale musisz być na stanowisku koordynatora albo mieć względy u przełożonych to i załapiesz się na nadgodziny w każdy weekend mimo zablokowanych wszelakich nadgodzin . Taka tu sprawiedliwość.

 12. Polak to jednak jest ….. ta woli klucic sie miedzy sobą wypominać NADGODZINY powinno ich wogle nie być jak w krajach rozwinietych zapytaj niemca czy przyjdzie w sobotę Spora liczba pracowników woli jednak zarabiac godziwe pieniadze w normalnym czasie pracy, a czas wolny spedzac ……

  • Jxj i tu masz świętą racje.
   A do Anonim Ty jakbyś troszeczkę był bardziej wnikliwy to byś wiedział troszeczkę więcej.
   Po 1 to Ci co chodzą czy na 5 czy na 6 czy jak piszesz na 7:30 to myślisz, że chodzą z przyjemności czy z obowiązku których muszą odbębnić wynikających z ich obowiązku co do pracodawcy.
   Po 2 a Ci co mają względy u przełożonych i przychodzą dodatkowo w soboty to też nie z przyjemności pisałem to już wyżej. I nie na nad godzinki tylko wpisują je w godziny nadrobione i to 1 godzina za 1 godzinę wolną od pracy a nie tak jak TY 1 godzina za 1,5 godzina za wolne jakieś pytania jeszcze?
   A po 3 to od Pana B 3 kroki w bok i 2 w tył ….

    • A Ty pracujesz dla przyjemności ….? A nie za karę … 🙂
     bo Ja myślę że za karę to zapraszam do p.Henia złożyć papiery i nara
     po co się meczysz pozdro Ł.
     A dupowłaz i konfident to cię robił 😛

     • A to jednak pracujesz za karę. Pewnie tyrasz jak wół , wypalając do tego paczke fajek …haha żałosne pozdro O

 13. 31 stycznia 2019 r. wszyscy pracownicy Paroc Polska są zaproszeni do REMIZY OSP Trzemeszno na spotkanie z Prawnikiem.
  Zapraszamy.
  Organizatorzy.
  M.K. NSZZ Solidarność 80 i Konfederacja Pracy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here