Strona główna Kultura Dni Trzemeszna

Dni Trzemeszna

8645
14

Przed nami długi, majowy weekend. W naszym mieście to także czas imprez związanych z Dniami Trzemeszna.

Najwięcej atrakcji przewidziano na poniedziałek, 1 maja. Od godziny 16 w parku Baba rozpoczną się występy zespołów artystycznych. Zaprezentuje się m.in. zespół Belfast wykonujący przeboje legendarnej grupy Boney M. Wiele atrakcji przygotowały też na ten dzień działające w naszej gminie organizacje pozarządowe.

2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji zaplanowano uroczyste wciągnięcie flagi na maszt połączone z rozdawaniem mieszkańcom chorągiewek w barwach narodowych.

Kolejny dzień, 3 maja, to przede wszystkim XXX Jubileuszowy Bieg im. Jana Kilińskiego i towarzyszące mu biegi dzieci i młodzieży, a także bieg na 3,5 km ulicami miasta. W tym dniu wystartuje też rajd rowerowy organizowany przez Stowarzyszenie Pod Żaglami.

Szczegółowy plan imprez zawiera załączony wyżej plakat.

14 KOMENTARZE

 1. Wszystkie gminy mają fundusze, inwestycje tylko u nas cały budżet idzie na urzędników. Niegospodarność burmistrza przeraża. Z tym budżetem, to na jego miejscu potrafił bym mieć ponad 10mln na inwestycje i mieć dni Trzemeszna z Rodowicz i Zenkiem. Wystarczą zwolnienia i pilnowanie osób.

  • Jak niepoważnie wyglądał starszy człowiek z chorągiewką dla dzieci. Gmina uwsteczniła jej mieszkańców i niech jej ziemia lekką będzie. Burmistrza znajomkowie z ROPS niech się ogarną – bo Trzemeszno zdaje mi się nieposiada zbyt wielu środków na płacenie kar. Pomogę gosciowi – bo chyba w tym mieście niedziałają odpowiedzialne organa.

 2. Redakcja również szybko zamieściła informacje. Na ostatnią chwilę. W radiu już więcej informacji niż na portalu. Dodatkowo takie sterowane te media aby władzy nie zaszkodzić.

 3. Patrze jak świeci słońce podziwiam tak czyste tu jeziora lasy i w oku pojawią się łza… dopuszczam do świadomości prawdę o tym co się wyprawia w tym mieście od kominów przemysłowych po imprezy i budzet na Boga gdzie on trafia tak rozpisany az po dom kultury gdzie dzieci zawiedzione rezygnują z zajęć smutne wracają do domu
  Nie to jeszcze jest najgorsze
  Najgorsze jest to że mieszkańcy waszego miasta są zachwyceni tym jaka jest nie przeszkadza im to co się tu dzieje i jak są robieni na aco dzień przez kilka osób rządzących
  Płakać się chce ręce opadają a z bezsilności po prostu stąd spierd….

  • A co ma burmistrz mówić, hejterów wszędzie pełno. Żeby zabłysnąć piszą byle co ,a ty jak chcesz błysnąć, to się lepiej brokatem posyp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj