Strona główna Kultura Dni Trzemeszna 2019

Dni Trzemeszna 2019

8894
10

Już tylko tydzień dzieli nas od tegorocznych Dni Trzemeszna. Jak co roku, organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji. Wśród nich występy zespołów „Piersi” i „After Party”.

Po raz 28. wystartuje Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego na trasie półmaratonu z Mogilna do Trzemeszna, a po raz 8. –  Trzemeszeński Marsz po Zdrowie.

Nie zabraknie innych wydarzeń muzyczno – kulturalnych. Na scenie „Parku Baba” pojawi się m.in. zespół „Na Walizkach”, grupa „Rockers Kids” ze Strzelna, jak również „Fat Beat DJs Team”, który poprowadzi zabawę do nocy.

Publiczność zobaczy pokaz brazylijskiej sztuki walki Capoeira oraz występy trzemeszeńskich zespołów artystycznych.

Dodatkowo zaplanowano wernisaż wystawy fotograficznej i konkurs wokalny.

Szczegóły na załączonym plakacie!

 

10 KOMENTARZE

 1. A to ciekawe p.Nitka twierdzi, że Gmina jest w katastrofalnej sytuacji a tu impreza goni imprezę. To jak to jest w końcu ? Myślałam, że jak się oszczędza to się nie imprezuje. Mnie to pasuje Burmistrzowi też jak widać. Czyli bawimy się na całego.

  • Skoro pasuje to po co spinać i szukać dziury w całym. Impreza majowa to u Nas tradycja, niezależnie w jakiej sytuacji gminy, więc nie rozumiem skąd zdziwienie zabawą. Wiecznie komuś coś nie będzie odpowiadać

   • Dokładnie. Wiecznie ktoś będzie wiercil dziurę żeby tylko połączyć jakąkolwiek sytuację z lokalna polityka. Pewnie to wina Tuska. Zgadzam się – to tradycja.

 2. mam tylko nadzieje, że UMiG zapewnił uczestnikom odpowiednie zaplecze sanitarne. w przeciwnym wypadku, jezeli okaże, że podczas „Trzemeszno się bawi” będę znów mieć nasikane w bramie to zatrudnie firmę sprzatającą a rachuchunek każe wystawić na UMiG właśnie.
  na marginesie, ja nikomu w przedpokoju nie sikam więc życzę sobie aby i mnie tego nie robiono. jeżeli sytuacja z dzisiejszego słonecznego dnia się powtórzy opublikuje wizerunek sprawcy w mediach społecznościowych.

  • Niedopuszczalne panie. Ci, którzy krzyż w drodze krzyżowej osili – dziś do parku tojtoje znosili – trening – mistrza czyni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj