Strona główna Różne Dla kogo winda?

Dla kogo winda?

4101
21
art360

Ponad 80.000 złotych kosztowała winda, zainstalowana przy budynku przychodni lekarskiej. Corocznie gmina wydaje prawie 3000 złotych na jej przeglądy i konserwację. Okazuje się, że nie do końca spełnia ona swoją rolę.

Przekonał się o tym niepełnosprawny mężczyzna, który w towarzystwie swojej córki przyjechał dzisiaj na umówioną wizytę stomatologiczną. Winda była nieczynna. Sytuacji zaradzili ratownicy pogotowia, którzy akurat przebywali na miejscu. Pacjent został wniesiony wraz z wózkiem na I piętro.

Jak się dowiedzieliśmy w firmie konserwującej windę („Vertical” z Gniezna), awaria została zgłoszona przez pracownika Urzędu Miejskiego i zostanie usunięta w możliwie najkrótszym czasie. Jak zaznaczył przedstawiciel przedsiębiorstwa, ostatni taki przypadek miał miejsce kilka miesięcy temu. Nie są to więc nagminne sytuacje.

Innego zdania są osoby zatrudnione w przychodni, z którymi udało nam się porozmawiać. Twierdzą, iż awarie zdarzają się częściej. Bywa, że winda się zacina.

Nie udało nam się porozmawiać w tej sprawie z burmistrzem, ani jego zastępcą. Obaj przebywają na urlopie.

21 KOMENTARZE

 1. Jak w jednym czasie burmistrz i jego zastępca mogą być na urlopie??? To po co jest stanowisko zastępcy??? A poza tym uważam, że wieczny vice powinien odejść!!!

 2. ejj no jak to zastepca jest po to by zastepowal drugiego i odwrotnie – robia co chca kase bioera a robic nie ma komu to zwolnic Vice skoro jest zbedny skoro obaj na urlop w tym czasie samym chodza a za zaoszczedzone pieniadze naprawic winde i tyle – kto popiera ??

 3. W każdej normalnej firmie niedopuszczalne jest aby w jakimś wydziale, dziale, czy komórce jednocześnie na urlopie jednocześnie przybywał szef i jego zastępca. Ale widać w gminie można się bawić. Naprawde żenujące. Zero profesjonalizmu

 4. a po co nam vice ? wybrac burmistrza ktory nie ma problemu z …
  ktory nie choruje i tyle

  5-6 klockow miesiecznie x 12 miesiecy to za ta kase wybudowac mieszkania nowe i przydzielic ludziom

  kto jest ZA ? kto przeciw ? kto sie wstrzymal ?- dziekuje

  • Święte słowa ,,Anonimie,, ! A tak przy okazji nadmienię , że wszystkie służby , osoby odpowiedzialne , nadzorujące , kierownicy jednostek , radni i mundurowi nie wykazują chęci do pracy i rzetelnego wykonywania obowiązków . Interwencje są podejmowane po obywatelskich zgłoszeniach ( od czasu do czasu) .
   Tak wygląda od lat smutna rzeczywistość Trzemeszna w której górę biorą igraszki , zabawy , hulanki , naiwność i głupota !

 5. Niestety są to nagminne sytuacje kiedy winda nie działa w zeszłym tygodniu taka sytuacja miała miejsce 2 razy co było zgłaszane do Gminy niestety Pani przyjmujaca te zgłoszenia ma to gdzieś a jeśli coś notorycznie się psuje jak jest nie używane to chyba należy to reklamować?! A co do ratowników to miło z ich strony że pomogli bo nie musieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here