Strona główna Różne Dla kogo winda?

Dla kogo winda?

6038
21

Ponad 80.000 złotych kosztowała winda, zainstalowana przy budynku przychodni lekarskiej. Corocznie gmina wydaje prawie 3000 złotych na jej przeglądy i konserwację. Okazuje się, że nie do końca spełnia ona swoją rolę.

Przekonał się o tym niepełnosprawny mężczyzna, który w towarzystwie swojej córki przyjechał dzisiaj na umówioną wizytę stomatologiczną. Winda była nieczynna. Sytuacji zaradzili ratownicy pogotowia, którzy akurat przebywali na miejscu. Pacjent został wniesiony wraz z wózkiem na I piętro.

Jak się dowiedzieliśmy w firmie konserwującej windę („Vertical” z Gniezna), awaria została zgłoszona przez pracownika Urzędu Miejskiego i zostanie usunięta w możliwie najkrótszym czasie. Jak zaznaczył przedstawiciel przedsiębiorstwa, ostatni taki przypadek miał miejsce kilka miesięcy temu. Nie są to więc nagminne sytuacje.

Innego zdania są osoby zatrudnione w przychodni, z którymi udało nam się porozmawiać. Twierdzą, iż awarie zdarzają się częściej. Bywa, że winda się zacina.

Nie udało nam się porozmawiać w tej sprawie z burmistrzem, ani jego zastępcą. Obaj przebywają na urlopie.

21 KOMENTARZE

 1. Jak w jednym czasie burmistrz i jego zastępca mogą być na urlopie??? To po co jest stanowisko zastępcy??? A poza tym uważam, że wieczny vice powinien odejść!!!

 2. ejj no jak to zastepca jest po to by zastepowal drugiego i odwrotnie – robia co chca kase bioera a robic nie ma komu to zwolnic Vice skoro jest zbedny skoro obaj na urlop w tym czasie samym chodza a za zaoszczedzone pieniadze naprawic winde i tyle – kto popiera ??

 3. W każdej normalnej firmie niedopuszczalne jest aby w jakimś wydziale, dziale, czy komórce jednocześnie na urlopie jednocześnie przybywał szef i jego zastępca. Ale widać w gminie można się bawić. Naprawde żenujące. Zero profesjonalizmu

 4. a po co nam vice ? wybrac burmistrza ktory nie ma problemu z …
  ktory nie choruje i tyle

  5-6 klockow miesiecznie x 12 miesiecy to za ta kase wybudowac mieszkania nowe i przydzielic ludziom

  kto jest ZA ? kto przeciw ? kto sie wstrzymal ?- dziekuje

  • Święte słowa ,,Anonimie,, ! A tak przy okazji nadmienię , że wszystkie służby , osoby odpowiedzialne , nadzorujące , kierownicy jednostek , radni i mundurowi nie wykazują chęci do pracy i rzetelnego wykonywania obowiązków . Interwencje są podejmowane po obywatelskich zgłoszeniach ( od czasu do czasu) .
   Tak wygląda od lat smutna rzeczywistość Trzemeszna w której górę biorą igraszki , zabawy , hulanki , naiwność i głupota !

 5. Niestety są to nagminne sytuacje kiedy winda nie działa w zeszłym tygodniu taka sytuacja miała miejsce 2 razy co było zgłaszane do Gminy niestety Pani przyjmujaca te zgłoszenia ma to gdzieś a jeśli coś notorycznie się psuje jak jest nie używane to chyba należy to reklamować?! A co do ratowników to miło z ich strony że pomogli bo nie musieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj