Strona główna Na sygnale Dachowanie w Trzemżalu

Dachowanie w Trzemżalu

9172
25

Pijana kobieta kierując skodą nie opanowała pojazdu, a następnie wypadła z drogi na pole doprowadzając do dachowania. Zdarzenie miało miejsce około godziny 16 w Trzemżalu, na drodze do Ostrowitego.

Kierująca opuściła pojazd o własnych siłach, nie odniosła żadnych obrażeń. Samochodem jechała sama. Jak nas poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kobieta została zatrzymana przez policjantów i po wykonaniu czynności służbowych zwolniona.

Jest mieszkanką gminy Trzemeszno.

25 KOMENTARZE

 1. tak jest zwolnic do domku i jak stanie sie tragedia bo ta pani jezdzi po wsiach potraci komus dziecko to dopiero mieszkancy wsi zaczna cos robic i policja i prokurator dopiero wtedy pogrozi paluszkiem

  • Kierowała samochodem będąc pijaną, dlatego to jest sprawa nas wszystkich, gdyż to o nasze bezpieczeństwo chodzi. Jak pije i siedzi w domu to wtedy jest tylko jej sprawa.

  • Ten kto po spożyciu alkoholu siada za kierownicą, dla mnie jest potencjalnym zabójcą. Nie ma tłumaczenia , które by to usprawiedliwiało.
   Powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdu dla tej pani.

  • Polska trudny język. Najpierw się naucz pisać poprawnie po polsku. Dobrze że babsko nikogo nie zabiło. Zabrać prawo jazdy dożywotnio. Niech teraz pieszo chodzi na wieś może się czegoś nauczy i sama zrozumie że po pijaku się nie jeździ. Takich ludzi to WIĘZIENIEM powinni karać bo za dużo tego Jest.

  • Ciekawe cz też byś był tak wyrozumiały jak by strzeliła w twoją rodzinę i zabiła,chyba że razem z nią piłeś. Wziąć się za robotę a nie pijaństwo.

  • Chwycenie za elektrycznego pastucha- to jest głupia rzecz. Prowadzenie po alkoholu to stwarzanie zagrożenia dla życia i zdrowia innych.

    • Nie mam takiej potrzeby aby pić alkohol. MAm dobre życie, dobrą pracę i humor mi dopisuje.
     Proponuję przestać pić trunki i cieszyć się życiem na pełnej torpedzie.
     Po co mam pić, tracić pieniądze, zdrowie i tracić dobre życie? Tylko po to, aby robić głupie rzeczy? Odbiorco 500+ bo taki obrałeś nick, byłeś chyba już po kilku głębszych udzielając mi tak pustej rady.

     • Dajcie sobie już spokój z tymi komentarzami ale prawdą jest że w Trzemżalu policja powinna codziennie być i kontrolować rowerzystów,traktorzystów i osobówki.

 2. * smiechu * pękanie * jest twoje pisanie hahaha
  Widać, że masz zubożałe słownictwo oraz brak wyobraźni a przenośnia to już dla ciebie kosmos nie do ogarnięcia umysłem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj