Strona główna Na sygnale Dachowanie w Ławkach

Dachowanie w Ławkach

1315
16

Dzisiaj około godziny 11:00 w miejscowości Ławki doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem marki Fiat Seicento z nieznanych jak dotąd przyczyn uderzyła w drzewo a następnie dachowała.

Na miejsce pojechał zastęp straży pożarnej z Trzemeszna i Gniezna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Okazało się, że poszkodowana kobieta opuściła pojazd o własnych siłach. Została przetransportowana do szpitala w Gnieźnie.

Przyczyny zdarzenia będzie teraz wyjaśniać policja.

IMG_0044 IMG_0050 IMG_0047 IMG_0052 IMG_0056 IMG_0057 IMG_0059

16 KOMENTARZE

 1. I jak zawsze OSP Trzemeszno pierwsze na miejscu. Ale zastanawia mnie gdzie sie podzial fotograf T.K. zawsze taki wspanialy i wszedzie go pelno.

  • jakaś aluzja ? nie zawsze pasuje człowiekowi brać udział w akcji i jechac na każde wezwanie, to jest OSP, pozdrawiam.

   Na tym polega właśnie współpraca pomiędzy portalem informacyjnym trzemeszno24.info, a naszą jednostką, że zdjęciami i informacjami się nawzajem uzupełniamy. Pozdrawiam

  • Ktos ale zabłysłeś, cytuje: „I jak zawsze OSP Trzemeszno pierwsze na miejscu.” Dziwne by było jak by byli drudzy skoro mieli 10 km do miejsca zdarzenia a PSP miała 26 km.
   W gminie Trzemeszno OSP zazwyczaj jest pierwsze na miejscu zdarzenia – ameryki to ty nie odkryłeś

 2. przyczyny są takie że ktoś kierujący golfem 4 jechał jej pasem i dziewczyna chciała uniknąć zderzenia czołowego więc uciekła tak nieszczęśliwie wprost na drzewo i dachowała…
  a fotograf był na miejscy momencik za służbami…

 3. I co ten ktos pojechal sobie,a dziewczyna ledwo uszla z zyciem.Pewnie lysy miesniak i w ciemnych okularach.Jak go znajda to zostanie ukarany 500 zlotowym mandatem.Takie jest nasze prawo !!!Powinna go znalezc rodzina i zrobic z nim tak samo.Uraz psychiczny pozostaje do smierci.

 4. OSP dzisiaj wyjątkowo niechętnie pozowało do zdjęć. Chłopcy oprócz odwalonej akcji oczekujemy godnej fotorelacji i pięknych ujęć, które są dla nas ważniejsze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here