Czytali ”Wesele”

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Trzemeszeńska biblioteka włączyła się w ogólnopolską akcję ”Narodowego Czytania 2017”, odbywającą się pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy.

Na placu Hipolita Cegielskiego zasiedli: burmistrz Krzysztof Dereziński jako Pan Młody, nauczycielka języka polskiego Janina Baranowska – Pani Młoda, przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno – Poeta, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kruchowie Jarosław Majewski – Chochoł, odbywający praktykę w naszej parafii kleryk gnieźnieńskiego Seminarium Duchownego Mateusz Śróda – Jasiek i pracownica biblioteki Judyta Talaga – narrator.

Wydarzenie uatrakcyjnił Zespół Pieśni i Tańca ”Strzecha”, który zaprezentował oberka, poloneza i mazura. Na zakończenie tancerze zaprosili aktorów ”Wesela” do wspólnego tańca.

Spotkanie prowadziła Natalia Walter.

7 Komentarze do Czytali ”Wesele”

ogloszenia
 1. widz napisał(a):

  Kleryk Mateusz był w interpretacji tekstu bezkonkurencyjny. Widać, że w seminarium ważne jest żywe słowo. Tylko smutne ,że Trzemesznian akcja nie zainteresowała.

 2. anonim napisał(a):

  wieczny vice nie czytał ???

 3. Anonim napisał(a):

  Dlaczego nie było informacji gdzie dyrektor ZIELIŃSKI ZA CO BIERZE kasę to jest droga wpadka nie wspomnę dożynki do sprzątania dżungli a nie kultura po drugie to było czytanie Narodowe nie polityków czy mieszkańcy gminy nie umieją czytać są tacy co studia kończyli dzienne nie zaocznie

 4. Anonim napisał(a):

  Prasa splaca zobowiązania przyjaciółka pracuje zatrudnienie dał burmistrz gminy nie zawiódł wierny sołtys redaktorze pokazać publiczności która przybyła liczebnie młodzieży brakowało to ta powinna czytać pokazać umiejętność czytania płynnego czy bano się blamazu nauki czytania tak. Można to zrozumieć

 5. Zosia napisał(a):

  Tak wygląda nasza gmina,tłumy ,tłumy,pan burmistrzw rękę rękę z panem przewodniczącym,to jest reprezentacja naszej gminy,heja do przodu Trzemeszno

 6. słuchaczka napisał(a):

  W Mogilnie czytali uczniowie, w Jeziorach Wielkich mieszkańcy. Podobnie w innych miejscowościach zachęcano do czytania zwykłych ludzi.
  Przyszły ksiądz dał popis nie tylko gładkiego czytania, ale to zrobił super.
  Biblioteka po raz kolejny jednak coś zorganizowała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado