Czwarta wygrana z rzędu

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Czwarty mecz z rzędu wygrali Zjednoczeni Trzemeszno, którzy tym razem pokonali na własnym boisku Wielkopolskę Komorniki 2:0. Warto dodać, że trzemesznianie nie stracili w tym sezonie bramki i ciągle przewodzą w ligowej tabeli.

Sobotnie spotkanie nie zaczęło się jednak najlepiej dla trzemesznian. W grze było dużo nerwowości i wiele niedokładnych podań. Goście natomiast, którzy przyjechali do grodu Kilińskiego bez nominalnego bramkarza, ustawili się bardzo defensywnie i ciasno bronili dostępu do własnej bramki.

Zjednoczeni nie potrafili tego wykorzystać, gdyż przez wiele niedokładności rzadko stwarzali dogodne sytuacje, a gdy już udało im się przebić szczelną obronę drużyny z Komornik, to brakowało skutecznego wykończenia. Najlepszą okazją do zdobycia bramki był rzut karny w 45. minucie po faulu bramkarza gości na Szymonie Mellerze. Jedenastki nie wykorzystał jednak Kamil Wysocki, którego strzał sparował golkiper.

W drugiej połowie gra była już znacznie lepsza i Zjednoczeni grali tak jak przyzwyczaili nas we wcześniejszych meczach. Podania docierały już do adresatów i dzięki temu trzemesznianie stwarzali znacznie więcej zagrożenia pod bramką.

Już w 48. minucie pierwszą bramkę strzelił Adam Niedzielski, a 4 minuty później drugi cios, po którym goście już się nie podnieśli zadał Dawid Ciążyński. Do końca przeważali już Zjednoczeni, ale wynik nie uległ już zmianie. Zjednoczeni pokonali więc Wielkopolskę Komorniki 2:0.

Kolejny mecz Zjednoczeni rozegrają w najbliższą sobotę o 16:00 na wyjeździe z beniaminkiem okręgówki – Avią Kamionki.

(fot. Z.N., tekst: Zjednoczeni Trzemeszno)

3 Komentarze do Czwarta wygrana z rzędu

ogloszenia
  1. dziki., napisał(a):

    Brawo panowie.tak trzymac:)

  2. Mieszkaniec napisał(a):

    Co znaczy;”przewodzą w ligowej tabeli”?Jaka to liga?

  3. Anonim napisał(a):

    Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Poznań (wschód)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado