Czuwają nawet w swoje święto

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiejsze obchody “Dnia Strażaka” pokazały, że nasi druhowie są gotowi nieść pomoc zawsze, również w najważniejsze dla nich święto. W trakcie mszy świętej sprawowanej w ich intencji z kościoła wybiegło kilku strażaków.

Za chwilę jeden z wozów bojowych wyruszył spod bazyliki na ulicę Kościuszki, gdzie zapaliły się sadze w kominie.

Pożar okazał się na szczęście niegroźny, został szybko opanowany przez jeden zastęp z OSP w Trzemesznie. Dalsza część uroczystości przebiegła bez zakłóceń. Strażacy z wszystkich jednostek gminnych przemaszerowali z kościoła do remizy.

Odbył się tam krótki apel, a po nim poczęstunek – tradycyjna grochówka. W uroczystości uczestniczyli burmistrz Krzysztof Dereziński i przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno. Nie zapomniano o kwiatach dla prezesa Marka Gotowały, który urodził się w dniu św. Floriana.

15 Komentarze do Czuwają nawet w swoje święto

ogloszenia
 1. mieszkaniecxx napisał(a):

  Piękna uroczystość .Ładne zdjęcia strażaków. Gotowość strażaków do akcji nawet w czasie mszy to już brak słów na wyrażenie szacunku.

 2. Murgrabia napisał(a):

  Etam o jeden komin nie chodzi:)

 3. rodzic napisał(a):

  Robicie dobrą robotę,a więc -dziękujemy za ratowane mienie, zdrowie i życie

 4. stop lokalnym celebrytkom napisał(a):

  Za rok wystapi Maciej W i bedzie czytal publicznosci swoje cudownie bystre wpisy z portalu! JUz sie nie moge doczekac.

 5. misiek napisał(a):

  Piękne panie 😊gratulacje✌ja też tak chce☺i wszystko było ok jest w was i w waszej pracy moc gratuluję pozdrawiam serdecznie

 6. Człowiek napisał(a):

  Najlepsze życzenia dla strażaków Dziękujemy za wszystko za to że czuwacie za to że Was mamy że możemy na Was zawsze liczyć Dużo zdrowia i niech Pan Bóg ma Was w opiece

 7. Anonim napisał(a):

  DLA TYCH KTÓRZY NAS SZANUJĄ , POPROSTU DZIEKUJEMY A DLA TYCH KTÓRZY NAS KRYTYKÓJĄ ZOBACZYMY CO ZROBIĄ JAK COŚ IM SIĘ PRZYDARZY ………. JAK ZAWSZE PRZYJEDZIEMY , POMOŻEMY

 8. Tomasz napisał(a):

  Dołączam do gratulacji i podziekowan. Wasze zaslugi sa niekwestionowane. Niektore Wasze działania sa dla mnie jedak niezrozumiałe. Odpowiedzcie mi proszę, po co 3 wozy strazackie na koncertach w parku?

  • Uyyyyy napisał(a):

   Ortografia!!!!!!!!
   A potem sie wpisuj.

  • Strazak napisał(a):

   Jest to przykaz z góry. Przy imprezie masowej wymagana jest określana liczba ratowników.

   W przypadku imprezy w parku istnieje spore zagrożenie pożarowe co zmusza nas do zabezpieczania taka ilością aut by w razie konieczności moc szybko interweniować.

 9. To i to napisał(a):

  Proszę sobie poczytać o zabezpieczeniu imprez masowych i wogole . a tak to szacunek dla strażaków wszystkich gdyż robia wszystko to co inne służby by nie zrobily czyli kazde wezwanie tej formacji to pewne ze za kila minut beda i zrobia to po co ich sie wezwalo więc maja poparcie najwieksze w kraju . Duży szacunek dla tej formacji w calym kraju .pozdrawiam

 10. tak bylo napisał(a):

  przypomina i to negocjacje z remon DIS

  https://www.youtube.com/watch?v=5vdICxK352o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado